Víťazom letnej sezóny sa stávajú sexi šortky

 

Prišiel čas definitívne odložiť všetky mikiny, svetre, nohavice a pripraviť sa na leto. Tromfom tohto leta nie je teda nič iné ako letné šortky. Svojim strihom odhalia všetko to, čo má byť odhalené a zakryjú miesta, ktoré majú zostať zahalené. Práve preto sa hodia na každú príležitosť. Jednoducho vhodné na  každú príležitosť, k moru, von s priateľmi či dokonca aj do práce.

 

Vyberte si z ponuky sexi šortiek: 

Elegantné krátke nohavice pre dámy 
$5.15 - 5.52
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Dámske športové šortky
$8.30
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Sexi riflové šortky 
$9.92 - 11.04
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

Dámske športové šortky 
$3.00 - 3.21
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Elegantné krátke nohavice s opaskom
$9.80
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Dámske riflové šortky 
$5.74 - 6.74
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

Originálne

Nákupné centrá a pouličné obchodíky sú plné nielen letných tielok, tričiek, ale aj krátkych nohavíc. Ľahko sa tak môže stať, že vaše jedinečné, moderné šortky uvidíte na susedke či kamarátke. Vyhnúť sa pre mnohé ženy tejto nepríjemnej situácií môžete kúpou šortiek na internete. Nájdete tam tie najhorúcejšie kúsky z výborného materiálu a za pomerne nízku cenu.

 

Elegantné

Pre milovníčky elegencie sú v ponuke krátke nohavice s jemným ovinutím pod stehnami a s priestrannými vreckami z bočnej strany. Simulácia zadných vreciek, jemný opasok a príjemná bavlna výborne dotvárajú ich príjemný, elegantný dizajn. Vďaka svojmu strihu, najmä rozšírenej časti v oblasti stehien a zadku sa hodia aj pre tehuľky. Jednoducho ideálne do práce či rodinné oslavy.

 

Športové

Svoje si v ponuke nájdu aj športové typy. Bežci ocenia najmä nylónové šortky s  vreckom na mobil, kľúče a iné drobnosti. Krátke, tenké a dokonale priliehajúce zdôraznia vašu postavu vrátane dôkladne vyformovaných stehien a zadku. Veľmi podobné sú aj šortky z bavlny, ktoré sú však trošku voľnejšie a širšie najmä v oblasti stehien. Nemusíte sa teda báť, že vás pri prechádzke či práci na záhrade bude niečo tlačiť alebo ťahať.

 

Voľno-časové

Na prechádzku do mesta, alebo kofolu s priateľmi sa dokonale hodia sexi riflové krátke nohavice. Zaujme  predovšetkým jemné rozstrapkanie v oblasti stehien a v blízkosti vreciek.   K dispozícií sú v rôznych strihoch a farebných prevedeniach. Od klasických modrých až po trendy ružové.

 

Výborná cena

Ceny jednotlivých šortiek sa pohybujú už od 3 po 10 eur. Získajú si vás však nielen cenou, ale aj svojou jedinečnosťou, kvalitou materiálu a pestrými farbami.

 

viac šortiek a krátkych nohavíc...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia