Čaká vás tento rok stužková? Ponuka šperkov a sponiek do vlasov, ktoré výborne doplnia váš oufit

Konečne prišiel vytúžený deň D. Dievčatá v krásnych, dlhých šatách, chlapci v oblekoch s nadšením a dávkou nedočkavosti čakajú na prvých hostí a začiatok stužkovej slávnosti. Veď akoby aj nie, stávajú sa dospelými dámami a mužmi plnými odhodlania a plánov do budúcnosti. Ak aj vás tento rok čaká stužková slávnosť, nenechávajte nič na náhodu a svedomito sa na ňu pripravte už v predstihu. Vrátane šiat a topánok nezabudnite ani na ďalšie módne doplnky ako sú šperky či spony do vlasov.

 

Pozrite si ponuku jedinečných šperkov a ozdôb do vlasov za skvelé ceny:

$1.84
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
$0.84 - 2.30
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
$1.76
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

$0.59
hodnotenie: 4.1
 
 

Pozri

 

 

 
$0.95 - 1.40
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$0.97
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

Elegantné sety s čírymi krištáľmi

Spomedzi všetkých šperkov na aliexpresse jednoznačne vyniká trblietavý set pozostávajúci z náhrdelníka a 1 páru náušníc. Vďaka drobným krištáľom, osadeným po celom obvode jednotlivých častí set pôsobí elegantne a má univerzálne využitie. Ľahko ho skombinujete s akoukoľvek farbou šiat. Farebne identický, taktiež pozostávajúci z náhrdelníka a páru náušníc je aj ďalší dámsky set určený na slávnostné príležitosti. V porovnaní s predchádzajúcim však disponuje naviac dominantnými krištáľmi, ktoré svietia už z diaľky.  Ak teda preferujete skôr výraznejšiu bižutériu, tento set je pre vás ako stvorený. Navyše nebude stáť veľa ani vašu peňaženku, zakúpite si ho za 1,76 €.

 

Farebné sety

V prípade, že chcete byť dokonale zladená aj tými najmenšími detailmi, poobzerajte sa po šperkoch vo farbe vašich šiat. Jemné marhuľkové šaty môžete doplniť napríklad jedným z originálnych setov od spoločnosti ZOSHI. Na výber máte hneď z niekoľkých motívov, od kvetiniek, až po ornamenty alebo elipsy, ktoré budú vaše už od 0,84 €. Váš dekolt zaručene rozžiari set vyrobený zo zliatiny cínu. Náhrdelník a náušnice sú zdobené dominantnou guličkou, ktorá je k dispozícii v modrej, zelenej, červenej, fialovej, ružovej, žltej, zlatej a čírej farbe.

 

Spony do vlasov

Hovorí sa, že vlasy sú korunou krásy každej ženy. Značnú pozornosť venujte účesu a doplnkov do vlasov. Rozhodne to však s nimi nepreháňajte. Nejdete predsa na žiadne dedinské folklórne slávnosti, ale spoločenskú udalosť. Venčeky teda nechajte doma a siahnite po decentných sponkách, najlepšie v zlatej farbe. Vrátane klasických jednoduchých spôn bez ďalších prvkov nájdete v ponuke aj sponky doplnené bielymi perličkami. Tie sa hodia najmä ak máte šaty bledšej farby, s ktorými vytvoria dokonalú harmóniu.

 

Viac sponiek na stužkovú...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia