Zabudnite na stres a roztočte to s populárnym Fidget Spinnerom

Určite ste už počuli o malej, drobnej vecičke, ktorá si získala pozornosť nielen detí, ale aj rodičov, či dokonca starých rodičov. Fidget Spinner je na slovenskom trhu len krátko, no jeho popularita stúpa každým dňom, najmä pre jeho antistresové účinky.

 

Neváhajte a vyberte si jeden z tých najlepších: 

Farebný Fidget Spinner 
$2.01 - 3.28
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

 
Trojhranný spinner v 16 farbách 
$2.24 - 2.48 
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Fidget Spinner so zaujímavým dizajnom
$2.99 - 3.40
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

Svietiaci Fidget Spinner pre deti 
$1.79 - 1.99
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Multifunkčný spinner s paličkou
$0.57
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Antistresový spinner pre deti s ADHD 
$1.37 - 2.10
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

Pre všetky vekové kategórie

Fidget spinner je vhodná hračka naozaj pre každého. U detí  je dôležitý pre psychohygienu počas prestávok, alebo ako prostriedok slúžiaci na zlepšenie pozornosti. Pre dospelých slúži ako antistresová hračka v práci, pri cestovaní alebo čakaní u lekára. Starší ľudia si prostredníctvom manipulácie so spinnerom precvičia jemnú motoriku a odľahčia myseľ.

 

Jednoduchá manipulácia

Všetky ponúkané spinnery sú vyrobené z ľahkého plastu v tvare vrtuľky. V jeho strede a po bokoch sa nachádzajú oceľové ložiská vďaka ktorým dochádza k jeho rýchlemu roztočeniu. Princíp je naozaj jednoduchý. Najskôr ho držíte medzi prstami v jednej ruke a druhou rukou ho potočíte. Ostatné je už len na vašej kreativite, šikovnosti a cviku. Môžete si ho posúvať z jedného prsta na druhý, alebo dokonca medzi prstami oboch rúk. Výhodou sú aj oblé konce, nemusíte sa teda báť, že by ste sa vy a vaše deti mohli pri prudkom roztočení zraniť, alebo porezať. Pre tých, čo majú predsa len obavy je najlepšou voľbou spinner s paličkou, na ktorej ho môže váš drobec bezpečne rozkmitať do pohybu.

 

Žiarivé podsvietenie

Deti zaujmú najmä svojim tvarom, množstvom farebných prevedení. V ponuke sú nielen v klasických farbách, červené, modré, ale aj viacfarebné s nezvyčajným dizajnom a podsvietením. Takže vrátane odbúravania stresu je aj vhodným svetelným doplnkom na akúkoľvek párty.

 

Výborná cena

Vybrať si môžete z  rôznych veľkostí, od  najmenších, detských 3,5 cm až po väčšie 7,5 cm vhodné pre dospelých . Zaujímavý však nie je len dizajn a funkcie tejto antistresovej hračky, ale aj cena. Pri tých najjednoduchších začína už pri 0,50 centoch.  Lacné spinnery sú malou, využiteľnou a zaujímavou vecičkou, ako stvorenou pre ľudí tohto uponáhľaného sveta.

 

viac hračiek spinner...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia