Spoločenské šaty na stužkovú z aliexpressu sú garanciou vysokej kvality a elegancie

Stužková nepochybne patrí k najdôležitejším životným udalostiam. Z nesmelých dievčat sa zrazu stávajú dospelé dámy plné elánu a chuti do života. Ak aj vás čaká táto milá, slávnostná udalosť, rozhodne nenechávajte nič na náhodu a začnite s výberom šiat, účesu a iných doplnkov čo najskôr. Dokonca nemusíte ani behať po obchodoch, aliexpress ponúka veľké množstvo spoločenských šiat na rôzne príležitosti za skvelé ceny. Navyše, pri každom modely je aj množstvo fotografií spolu s veľkostnou tabuľkou a rozmermi jednotlivých častí tela pre prípad, že by ste si neboli istý výberom správnej veľkosti.

 

Vyberte si jeden z TOP modelov tohtoročnej sezóny:

$18.49
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
$19.29
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
$21.48
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

$21.54
hodnotenie: 3.5
 
 

Pozri

 

 

 
$22.54
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
$32.66
hodnotenie: 4.4
 
 

Pozri

 

Dlhé spoločenské šaty s jedným ramienkom

Požiadavku elegantných, moderných a lacných šiat nepochybne spĺňajú dlhé večerné šaty s rovným strihom. Sú ideálne pre vyššie, chudšie dámy u ktorých pekne vytvarujú a zvýraznia jednotlivé časti tela. Veľkým benefitom je však najmä ich univerzálne využitie, či už ako spoločenské šaty na svadbu, rodinnú oslavu, alebo stužkovú. Zakúpiť si ich môžete v čiernej, modrej, vínovej a bledofialovej farbe iba za 18,49 €. Ak máte radi výraznejšie šaty s ozdobami a trblietkami neprehliadnite  dlhé, rovné šaty s jedným ramienkom, ktoré zdobia hodvábne mašle. Podobne ako predchádzajúci model i tento je k dispozícií v rôznych farbách a za veľmi nízku cenu 22,54 €.

 

Spoločenské šaty s ramienkami

Pre dámy, ktoré preferujú istotu v podobe šiat so zahalenými ramenami odporúčame dlhé, v hornej časti čipkované šaty s krátkymi volánovými rukávmi. Vzhľadom na svoj strih sú taktiež vhodné skôr pre vysoké slečny, avšak opticky predĺžia aj nižšie dámy. Vrátane prednej časti zaujmú  i svojou zadnou časťou s decentne odhalenou chrbticou, ktorá je pre mužské pohľady výbornou kompenzáciou zahalenej prednej časti. K zakúpeniu sú vo viacerých farebných variantoch za výhodnú cenu 19,29 €. Pôsobivé a elegantné  sú taktiež dlhé spoločenské šaty s rovným strihom a  priesvitnými ramienkami. Využiť ich môžete nielen na stužkovej, ale aj na svadbe a iných spoločenských udalostiach.

 

Krátke spoločenské šaty

Ak patríte medzi milovníčky krátkych strihov spoločenských šiat, siahnite po krátkych šatách s tzv. áčkovým strihom. Výhodou tohto strihu je to, že sa hodí aj plnším, či nižším dámam, keďže zakryje všetky telesné ,,nedokonalosti,,. Vďaka kombinácii krásneho romantického strihu s jemnou striebornou farbou a unikátnymi čipkovanými vzormi, pôsobia šatôčky veľmi decentne a elegantne. Plnoštíhlym dámam sa však budú hodiť aj čierne čipkované šaty s atypickým strihom. Predná časť je kratšia a zadná zas dlhšia. V prípade teda, že chcete zakryť drobné nedokonalosti v zadnej časti nôh , tieto šaty sú ako stvorené pre vás.

 

Viac šiat na stužkovú...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia