Pripravte svojho psíka na zimu štýlovým oblečením z ali-expressu.

Každý majiteľ psíka, či už menšieho bytového plemena, alebo väčšieho strážneho psa určite vie, čo starostlivosť o toto stvorenie prináša. Nákup vhodného krmiva, pravidelná návšteva veterinára, nehovoriac ešte o venčení v nepriaznivom počasí, v zime, daždi a pod. Pri chystaní obojku, vhodnej nepremokavej bundy by ste nemali zabudnúť ani na psíka. Práve v týchto situáciách sa vám môže oblečenie pre psíkov hodiť ako nikdy predtým.

 

Vybrali sme pre vášho psíka zopár štýlových kúskov: 

Zimná mikina pre vášho chlpáča
$1.77 - 4.71
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Svetríky pre psíkov v rôznych farbách 
$2.16 - 3.54 
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
TAILUP štýlová šiltovka pre psíka
$2.27
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

Nepremokavá bunda v rôznych veľkostiach 
$5.59 - 10.79 
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Mikiny pre psíkov so zábavnými motívmi 
$2.06 - 3.44
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Štýlové tričko pre vášho miláčika 
$1.03 - 1.36
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

Obliekanie vašich domácich miláčikov nemá za úlohu ho len okrášliť, ale predovšetkým ochrániť. Ak ste teda hrdým majiteľom psíka, obzvlášť krátkosrstého, jeho oblečenie by ste rozhodne nemali podceňovať, najmä v zimných mesiacoch. Čo sa týka financií, nemusíte sa báť, nie je to žiadna veľká investícia.

 

Pružné a príjemné

Psie oblečenie na ali-expresse je vyrobené zo 100% bavlny, ktorá je príjemne mäkká a teplá. Vášho psíka teda nebude nič nepríjemne škriabať, alebo tlačiť, naopak v zime ho nová mikina bude príjemne hriať. Oceníte aj jednoduchý a rýchly spôsob navliekania. Väčšinu oblečenia stačí prevliecť cez hlavu, navliecť na obe predné labky a potiahnuť cez celý chrbát. Psík teda bude mať pokrytú väčšiu časť tela aj predné labky. Môže sa tak spokojne pohybovať a blázniť.

 

Nepremokavé s ľahkým zapínaním

V prípade dažďa, alebo hustého sneženia by ste však mali mať poruke nepremokavú bundu, alebo pršiplášť určený špeciálne pre vášho domáceho miláčika. Funguje na zips a je k dispozícií v rôznych veľkostiach už od 5 eur. To samozrejme neplatí iba pre krátkosrsté plemená, ale psíkov s dlhšou srsťou a mohutnejším vzrastom, ktorým taktiež hrozí prechladnutie, či ochorenie kĺbov.

 

Ideálna ochrana proti slnečnému žiareniu a hmyzu

V letných mesiacoch sa rozhodne zíde tzv. minišiltovka, ktorá vášho domáceho miláčika nielen okrášli, ale aj ochráni pred nepríjemnými slnečnými lúčmi. Na prechádzke po lese sa zíde aj tenké tričko, ktoré je k dispozícií v rôznych farebných prevedeniach iba za 2 eurá. Váš psík si tak užije naplno prechádzku bez toho, aby ho neustále svrbel otravný hmyz.

 

Trendy doplnky od výmyslu sveta

V ponuke oblečenia pre psíkov nájdete nielen praktické kúsky, ale aj moderné a štýlové. Množstvo farebných štipcov, gumičiek, svetríkov a šatočiek spravia z vašej štvornohej kamarátky naozajstnú dámu. Veď koniec koncov aj psík má právo byť raz za čas pekný a moderný, avšak pamätajte, všetko s mierou.

 

Viac oblečenia pre psíkov...

 

 

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia