Štýlové slnečné okuliare za skvelé ceny

Konečne je zima za nami a prichádzajú mesiace plné slnka, vody, tepla a zábavy. Šály, čiapky, rukavice môžeme spokojne odložiť a vytiahnuť letnú výbavu. K nej nepochybne patria aj štýlové slnečné okuliare.

 

Prinášame vám niekoľko tipov za skvelé ceny:

AOFLY Mužské slnečné okuliare UV400
$5.30
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
AOFLY Dámske slnečné okuliare
$14.63
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
Winla Dámske slnečné okuliare UV400
$6.99
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

FEISEDY Dámske slnečné okuliare 
$3.10
hodnotenie: 4.3
 
 

Pozri

 

 

 
Pánske slnečné okuliare Optical
$7.89
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Trendy srdiečkové dámske slnečné okuliare 
$1.41
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

         

 

Dôležité je vybrať tie správne

V súčasnosti nájdete v ponuke nespočetné množstvo slnečných okuliarov, či už v kamenných obchodoch, alebo na internete. Ako si však vybrať tie správne? V prvom rade by ste mali zvážiť tvar okuliarov vzhľadom k vašej tvári. Ak máte podlhovastú tvár uprednostnite okuliare s čo najväčšími sklami. Nie len, že vašu tvár rozšíria, ale prekryjú celé oko a zabránia tak nepríjemnému prenikaniu slnečných lúčov do vášho zorného poľa. Pre tých, ktorí máte okrúhlu tvár odporúčame okuliare tzv. obdĺžnikovitého tvaru, ktoré vašu tvár opticky zúžia.

 

Pri výbere okuliarov nezabúdajte ani na materiál šošoviek a rámu. Väčšina ponúkaných okuliarov je z plastu. Slnečné okuliare sú teda ľahké a zároveň aj pružné. Nemusíte sa báť, že sa vám rozbijú a poraníte si oči. Netreba zabúdať ani na UV filter s vlnovou dĺžkou 400 nanometrov, ktorý ochráni vaše oči pred nebezpečným ultrafialovým žiarením.

Nespočetné množstvo farebných prevedení

Čo sa týka farebných prevedení rámov a šošoviek každý si nájde to svoje. Či už si vyberiete klasický čierny rám s modrou výplňou šošoviek, zelený rám s čiernou výplňou šošoviek, alebo nezvyčajný srdiečkový rám. Je to len na vás, originalite sa medze nekladú. Veď  každý chce byť jedinečný a trendy.

 

Cena slnečných okuliarov

Určite ste zvedaví na cenu.  Nemusíte sa však báť, vaša peňaženka to určite ustojí. Ceny slnečných okuliarov sa pohybujú od 1,40 € až po 15 €. Môžete si teda kúpiť štýlové slnečné okuliare s nadčasovým dizajnom, z kvalitného materiálu a za vynikajúcu cenu.

 

Viac slnečných okuliarov...

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia