Štýloví na karneval s originálnou maskou za super cenu

Sezóna maškarných plesov už klope na dvere a vy stále neviete čo na seba? Pri tom množstve kostýmov, ktoré nájdete takmer v každom obchode nájsť niečo originálne je naozaj ťažká úloha. Spiderman je už otrepaný, šašom ste aj bez kostýmu a ružový kostým Hellou Kitty je vhodný akurát tak do materskej školy. Chcelo by to niečo bláznivé a nezabudnuteľné, čo vás bude dokonale vystihovať a na to je aliexpress ako stvorený.

 

Tie najoriginálnejšie karnevalové masky tu: 

Dámske topánky v štýle Harley 
$31.45
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
Dámske čižmy ako z akčného filmu
$58.99
hodnotenie: 3.5
 
 

Pozri

 

 

 
Sexi upírsky kostým pre dámy  
$11.82
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

Dámsky kostým v štýle Ameriky 
$18.25
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Strašidelný kostým na karneval 
$30.06
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
Santa Calus kostým pre pánov 
$60.19
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 

Ponuka oblečenia na karneval je naozaj rôznorodá od klasických jednotvárnych kostýmov až po výrazné masky na tvár, nezvyčajné topánky či čarodejnícke plášte. Nájdu si tu to svoje tak dospelí, ktorí sa chystajú na firemnú párty, ako aj deti tešiace sa na školský karneval.

 

 

Kostým zvodnej upírky pre dámy

Dámy sa určite radi preoblečú do kostýmu upírky v sexi strašidelnom prevedení. Zaujmú predovšetkým svojim nezvyčajným dizajnom a strihom. Vrchnú časť v oblasti krku zdobí veľký čierny golier so zlatými ornamentmi, ktorý kostýmu pridáva na pôvabe a vážnosti. Za ním nezaostávajú ani jemné od lakťa čipkované rukávy a opasok imitujúci veľkého pavúka. Veľkou výhodou týchto upírskych šiat je aj ich čierna farba ku ktorej dokonale sadnú akékoľvek čierne topánky ktoré doma nájdete. V kombinácií s červeným rúžom a strašidelným make-up sa z vás zaručene stanenajsexi upírka večera.

 

 

Čižmy v štýle StarWars

Pre dámy, ktoré radšej uprednostnia niečo zábavnejšie aliexpress ponúka koženné topánky v štýle obľúbeného filmu Star Wars. Vysoké, výrazné čižmy nad kolená v bordovo-zlatej farbe sú výborne kombinovateľné napríklad aj s najväčšou kuchynskou panvicou a hračkárskym mečom. Čím lepšie a vtipnejšie svoj kostým dotvoríte, tým jedinečnejšia a bláznivejšia budete. Maškarný ples je predsa o kreativite a fantázií a tú vy rozhodne máte, tak sa nebojte a choďte do toho.

 

 

Kostým katolíckeho kňaza pre pánov

Nezabudli sme ani na pánov, ktorí sa môžu na párty predviesť v nezvyčajnom kostýme kňaza či modliaceho sa mnícha. Čierny habit imitujúci kňazskú reverendu s bielym golierom je na nerozoznanie od skutočnosti. V kombinácií s modliacou knižkou a ružencom budete zaručene patriť medzi najoriginálnejšie masky na karnevale. Ak však vaše srdce túži po niečom bláznivejšom siahnite radšej po kostýme obľúbeného hrdinu mimona Boba či Kevina. Kostým pozostáva z modrých nohavíc, rukavíc, typických mimonských okuliarov a čiapky. Všetky doplnky kúpite teda na jednom mieste a v rôznych veľkostiach. Na viac sú k dispozícií aj v ženskej a detskej variante. Môžete tak na párty zažiariť ako pravá mimonská rodinka.

 

 

Kvalitný materiál a výborná cena

Oblečenie na párty z aliexpressu nevyniká iba dizajnom, ale predovšetkým kvalitou a cenou. Všetky kostými sú vyrobené z pružného  a odolného polyesteru, ktorý sa dokonale prispôsobí vášmu telu. Netreba však zabúdať ani na cenu, pri niektorých maskách sa pohybuje už od 10 eur.

 

Viac oblečenia na karneval...

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia