Pripravte sa na váš veľký deň s jedinečnými svadobnými doplnkami z aliexpressu

Svadba je jedna z najdôležitejších udalostí nielen samotných partnerov, ale aj blízkej rodiny. Prípravy na ňu trvajú celú večnosť od pozvánok, fotografa, až po svadobnú výzdobu. Tá musí byť jednoznačne originálna a romantická. Taktiež by mala vyzerať dobre aj na fotkách a harmonicky dotvárať celý priestor. Jej výber teda rozhodne nezanedbajte, obzvlášť ak sa sálu chystáte zdobiť vy, či vaši príbuzní. Výbornou inšpiráciou môžu byť pre vás fotografie rôznych svadobných dekorácií, ktoré si môžete následne aj zakúpiť a podľa obrázka naaranžovať.

 

Vybrali sme pre vás tie najkrajšie svadobné dekorácie:

$1.71 - 3.69
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$3.08
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$1.00
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

$2.87
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$3.33
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$1.75 - 2.20
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

Svadobné balóniky

Neodmysliteľnou súčasťou každej pravej párty sú balóniky. Nielenže okrášlia okolitý priestor, ale sú aj výborným zdrojom zábavy, najmä vtedy, ak sú naplnené héliom. Inak tomu nie je ani v prípade svadby, na ktorej by určite nemali chýbať. Na aliexpresse nájdete vrátane klasických jednofarebných balónov aj krásne trblietkami zdobené balóniky, či dokonca nafukovacie ,,Love“ nápisy, ktoré môžete zavesiť napríklad na vstupné dvere do svadobnej sály, alebo nad novomanželov. Vybrať si môžete z množstva farebných variácií a za skvelú cenu už od 1,71€.

 

Svadobné stuhy

Pri tvorbe svadobnej výzdoby nezabúdajte ani na ozdobné stuhy, s ktorými môžete skrášliť tak svadobný stôl, ako aj stoly a stoličky prítomných hostí. Na výber máte stuhy z mäkkého elastického tylu, alebo elegantného hodvábu. Obe stuhy sú však veľmi pružné a ľahké, môžete z nich teda naaranžovať čokoľvek budete chcieť.  Zakúpiť si ich môžete v rôznych farbách a dĺžkach, cena 10 metrovej tylovej stuhy sa pohybuje od 0,99 centov.

 

Svadobné kvetinky a lupienky

V prípade, že sa vám už balóniky a iné ozdoby zdajú príliš gýčové a otrepané, nebojte sa siahnuť po farebných papierových kvetinkách, ktoré je možné umiestniť takmer kdekoľvek. Opäť si môžete vybrať z množstva odtieňov taký, ktorý sa vám bude najviac hodiť k ostatnej svadobnej výzdobe. V balení nájdete vrátane 15 kusov kvetov aj podrobný návod ako ich rozložiť a správne uchopiť. Praktické a vďačné sú aj umelé hodvábne lupienky, s ktorými môžete vyzdobiť uličku k oltáru, či z nich vytvoriť krásne srdiečko na svadobnom stole. K dispozícií sú v 500 kusovom baleníod 1,75€.

 

Viac svadobných doplnkov na výzdobu...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia