Zažiarte na cestách s originálnymi svetlami na bicykel už od 0,35 centov

Cyklistika je síce nádherný, avšak náročný a v niektorých prípadoch aj veľmi nebezpečný šport. Obzvlášť, ak neodhadnete svoje schopnosti, počasie, alebo sa z výletu vraciate v noci bez adekvátneho osvetlenia. Z bezpečnostného hľadiska by na každom bicykli nemali chýbať dostatočne svietiace predné a zadné svetlá. Tie sú pre vodičov jasným signálom, že sa na vozovke nachádza cyklista a treba byť opatrný. Neriskujte teda a objednajte si lacné svetlá z aliexpressu, ktoré vám možno v budúcnosti zachránia život.

 

Vyberte si niektoré z TOP predných a zadných svetiel za výborné ceny:

$3.54
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$0.89 - 1.79 
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$1.71
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

$0.56 - 0.76
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
$0.35
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
$9.86
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

Predné svetlá na bicykel

Počas jazdy na bicykli je veľmi dôležité byť nielen dostatočne viditeľný ostatnými, ale predovšetkým sám vidieť na cestu. Najmä, ak prechádzate cez neosvetlené úseky s nerovným terénom. V takomto prípade sa vám určite zíde predné kovové LED svetlo so svietivosťou až 2000 lumenov a troma rôznymi modulmi svietenia. Samozrejmosťou je aj pevný a jednoducho nastaviteľný držiak s možnosťou otočenia svetla o 360 stupňov, ktorý je taktiež súčasťou balenia.

 

Predné svetlo so zabudovaným USB

Dizajnovo veľmi podobné, avšak podstatne silnejšie je West Biking predné svietidlo so svietivosťou 100 až 200 metrov. Vďaka vodotesnej konštrukcií a pevnému materiálu - hliníkovej zliatiny, pokojne vydrží aj jazdu po lese, či inom náročnom, nerovnom teréne.  Vrátane skvelej ceny 9,86 € a unikátneho dizajnu netreba zabúdať ani na moderný systém  nabíjania svetla prostredníctvom zabudovaného USB portu, ktorý stačí iba pripojiť na pár hodín k počítaču a hotovo.

 

Zadné svetlá na bicykel

Malé, ľahké, praktické a samozrejme nepremokavé, presne takú sú najnovšie LED svietidlá, ktoré sa hodia na akýkoľvek bicykel. Navyše disponujú nielen troma modulmi svietenia, ale i univerzálnym držiakom, ktorý stačí jednoducho zacvaknúť na vybrané miesto na tyči v zadnej, či prednej časti bicykla. K dispozícií sú vo viacerých farebných prevedeniach už od 0,56 centov.

 

Originálne svetlá na bicykel

Svetlá na bicykli nemusia byť výhradne len v zadnej, alebo naopak v prednej časti. Na aliexpresse máte možnosť nájsť unikátne LED svetlá, ktoré sa dajú pripevniť tak na tyč, ako i na auto, napríklad nad ŠPZ.  Plnia teda nielen bezpečnostnú funkciu, ale aj dekoratívnu funkciu.  Podobne štýlové je cyklistické LED svietidlo, ktoré po umiestnení na fúkací ventil krásne osvetlí celý obvod kolesa.  Zakúpiť si ho môžete v modrej, zelenej, červenej, či žltej farbe za výbornú cenu 0,35 centov.

 

Viac svetiel na bicykel...

 

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia