Pohodlné tehotenské oblečenie, ktoré si jednoducho zamilujete

Tehotenstvo je pre ženu jedno z najkrajších, no zároveň i najťažších období života. Veď ako by aj nie, proporcie tela sú každým dňom väčšie, čo so sebou prináša mnohé ťažkosti, nielen čo sa týka pohybu, ale aj oblečenia. Obľúbené  trendy kúsky sa stávajú úzkymi a vy zrazu zistíte, že si nemáte čo obliecť.  Najlepším riešením ako sa vyhnúť tejto nepríjemnej a stresujúcej situácií je nákup tehotenských vecí v predstihu, ak to však nestihnete  ešte stále je tu aliexpress, kde nájdete množstvo lacného oblečenia pre tehotné mamičky.

 

Vybrali sme pre vás to najkvalitnejšie tehotenské oblečenie za skvelé ceny:

$12.16
hodnotenie: 4.0
 
 

Pozri

 

 

 
$18.23
hodnotenie: 4.0
 
 

Pozri

 

 

 
$62.99
hodnotenie: 4.2
 
 

Pozri

 

 

$11.38
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$8.47
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
$18.99 - 21.99
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

Legíny pre budúce mamičky

K veľmi obľúbenému oblečeniu nepochybne patria legíny, ktoré si získali tak mladé, štíhle študentky, ako i staršiu generáciu a najnovšie aj budúce mamičky. Vďaka vyššiemu, elastickému pásu sa výborne prispôsobia tvaru a veľkosti vášho bruška. Navyše sú vyrobené z hebkej a jemnej bavlny, ktorá je známa svojimi výbornými termoregulačnými vlastnosťami. Pokojne ich teda môžete nosiť aj počas chladnejších mesiacov, v jeseni, alebo dokonca v zime. Vybrať si môžete z rôznych farebných variácií a veľkostí od M až po XL za skvelú cenu 8,47€ .

 

Originálne tričká a štýlové tehotenské kabáty

Spomedzi všetkých tehotenských tričiek vyniká dámske bavlnené tričko so zábavným nápisom „Baby is coming “ a tehotenským kalendárom. Počas tehotenstva si tak môžete prečiarkovať jednotlivé týždne a počítať dni do pôrodu.  Za dizajnom sa nedá zahanbiť ani strih trička, ktorý je v prednej aj zadnej časti mierne predĺžený, vzhľadom k čomu sa hodí tak k džínsom, ako aj legínam, či teplákom. Ak vám vychádza tehotenstvo na jeseň, či zimu, odporúčame rozšíriť oblečenie o zopár teplejších kúskov. Jedným z nich je dámsky predĺžený kabátik z teplej bavlny s jemnými bodkami. K dispozícií je v bielej a čiernej farbe už od 18,99 €.

 

Oblečenie pre dámy aj pánov s priestorom pre bábätko od 18,23 €

Praktické a čoraz viac obľúbené je aj štýlové oblečenie pre mamičky po pôrode, ktoré sa od klasického oblečenia odlišuje špeciálnym priestorom pre bábätká. Presne takým disponuje aj krásny zimný kabátik, v prednej časti ktorého sa ukrýva mäkký, vyteplený vak pre batoľa. Hodí sa najmä vtedy, ak nemáte čas rozkladať kočík a chcete váš malý poklad preniesť v teple a v bezpečí. V podobnom duchu sa nesie aj čierna pánska mikina, ktorá taktiež ukrýva priestor pre bábätko. Rovnako ako kabátik je vhodná nielen na prechádzky po meste, ale predovšetkým na miesta, kde sa s kočíkom nedostanete.

 

Viac oblečenia na materskú...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia