Tipy na darčeky pre celú rodinu

Teplota na teplomery je každým dňom nižšia, čo je neklamným znakom, že prichádza zima a obľúbené vianočné sviatky. V obchodoch už od októbra navodzujú vianočnú atmosféru blikajúce svetielka spolu s krásne ozdobenými vianočnými stromčekmi. Veď koniec koncov tak to má byť. Na Vianoce sa treba pripraviť už vopred. Obzvlášť, ak hovoríme o kúpe vianočných darčekov, ktoré skutočne potešia a vyčaria úsmev na perách. Keďže vám tieto sviatky chceme čo najviac spríjemniť a uľahčiť, prinášame vám zopár tipov na skvelé vianočné darčeky pre všetkých členov rodiny od mladšej sestry až po dedka a babku.

 

Vybrali sme pre vás niekoľko originálnych vianočných darčekov pre celú rodinu: 

Masážny vankúšik 
$33.88
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Elektrická minivŕtačka 
$12.88 - 34.54
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Lietajúci dron 
$48.75
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

Elegantný farebný prameň do vlasov 
$3.91
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Masážne poháriky 
$0.84 - 1.08
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Náramok monitorujúci tep, krvný tlak, spánok...
$26.99
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

  1. Masážny vankúšik pre rodičov

Do kategórie originálnych a predovšetkým využiteľných vianočných darčekov nepochybne patrí masážny vankúšik. Malá šikovná pomôcka vyrobená z príjemnej, hrejivej bavlny poteší každý ubolený kĺb a sval. Je teda vhodným darčekom pre otca, mamu, či dokonca starých rodičov. Vrátane kvalitného materiálu a skvelej ceny vyniká najmä svojimi štyrmi masážnymi aplikáciami, ktoré vám starostlivo vymasírujú stuhnutý krk, chrbticu, pás, alebo ubolené nohy. Okrem klasického využitia na sedačke pred telkou je vďaka špeciálnej napájacej koncovke vhodný aj do auta na dlhšie cesty.

 

  1. Elektrická mini vŕtačka pre domáceho kutila

Potrebujete niečo opraviť a váš manžel sa stále vyhovára, že nemá náradie? Máte ideálnu príležitosť to vyriešiť. Obdarujte ho na Vianoce elektrickou vŕtačkou s piatimi rýchlostnými stupňami a nekonečným množstvom nástavcov na drevo a kov. Nielenže budete originálna, ale si aj šplhnete, veď kvalitnú vŕtačku pod stromček nedostane hocikto.

 

  1. Vymakaný dron pre brata

Každý mladý chalan určite pozná Sajfu, ak nie pre jeho špecifický humor, tak určite vďaka perfektným dronovým záberom z rôznych miest. Pre tých, ktorí náhodou ešte nevedia, dron je malá, šikovná vecička, ktorá dokáže pomocou diaľkového ovládania vzlietnuť a vďaka zabudovanej kamere natočiť svet z vtáčej perspektívy. A nie len to, pre plynulejší a dokonalejší obraz obsahuje aj funkciu nastavenia rovnakej nadmorskej výškyvideo snímač s 720p HD rozlíšením a možnosťou úpravy fotografií. Poteší vás aj cena tohto zázraku. Na vianočný darček pre brata miniete max. 39 eur, čo nie je ani polovica v porovnaní s ponukou dronov v kamenných obchodoch.

 

  1. Farebný prameň do vlasov pre sestru

Rozmýšľate čo by vašu mladšiu sestru vrátane najnovšieho Iphonu za niekoľko stoviek na Vianoce potešilo? Pyžamo ani čiapka či rukavice to rozhodne nebudú. Chcelo by to hlavne niečo moderné a originálne. Napríklad farebné príčesky do vlasov, ktorými rozhodne prekvapíte a zaujmete. Na viac ochránite vašu sestru od zbytočného ničenia si vlasov umelými farbami. Farebné vrkoče na aliexpresse sú k dispozícií v rôznych farebných kombináciách, od klasických hnedých až po výstredné ružové či modré. Ceny sa pohybujú od 3,91 € za kus, takže pokojne môžete vybrať aj viac farieb. Pri vrkočoch platí, čím farebnejšie tým viac crazy.

 

  1. Merač tlaku a srdcového tepu pre starých rodičov

Tenký a ľahký silikónový náramok je ideálnym pomocníkom tak pre športovcov, ako aj pre starších ľudí, ktorých organizmus je slabší a zraniteľnejší. Disponuje viacerými funkciami od merania tlaku, rýchlosti srdcového tepu až po monitoring spánku či spálených kalórií. Je ideálnou náhradou za klasický tlakomer, ktorý je podstatne väčší a jeho používanie časovo náročnejšie. V porovnaní s ním je manipulácia s náramkom hračka. Na Vianoce ho babke a dedkovi správne nainštalujete, zapnete a vysvetlíte zobrazovanie jednotlivých údajov. Takto si budú môcť vaši starí rodičia skontrolovať svoj krvný tlak kdekoľvek, kedykoľvek a v prípade zdravotných komplikácií včas zavolať pomoc.

 

  1. Masážne poháriky pre celú rodinu

Jedným z najlepších liekov je masážna technika bankovanie vhodná pri prechladnutí či bolestivých zápaloch. Masážny pohárik (banka) je vyrobený zo silikónu, ktorý nedráždi pokožku, ba naopak je ľahký, príjemný a jednoduchý na použitie. Sami si môžete regulovať jeho účinok, ako silno stlačíte pohárik, taká bude aj sila vo vákuu. Vďaka ich liečivým schopnostiam potešia každého člena domácnosti.

 

Darčeky na Vianoce nemusia byť vôbec seriózne a klasické, ba naopak mali by byť bláznivé a jedinečné. Nebojte sa teda siahnuť aj po niečom odvážnejšom, na aliexpresse nájdete množstvo iných darčekov za super ceny. Treba byť otvorený všetkým nápadom.

 

Viac darčekov pre rodičov...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia