Pohodlná plážová tunika s jedinečným dizajnom a skvelou cenou

V prípade, že sa chystáte k moru, alebo na letné kúpalisko okrem sexi plaviek by ste si nemali zabudnúť zbaliť ani letnú plážovú tuniku. Zíde sa vám tak na obede v reštaurácií, prechádzke po pláži, či večernej plážovej párty. Svojim strihom a dizajnom sa veľmi podobná voľným letným šatám, avšak je podstatne tenšia a voľnejšia. Jednoducho ideálna pre dámy, ktoré nechcú byť príliš odhalené, ale stále chcú ostať zvodné a príťažlivé.

 

Inšpirujte sa tými najštýlovejšími plážovými tunikami tohto leta: 

 

$13.78
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$8.99
hodnotenie: 4.8
 

Pozri

 

 

 
$12.98
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

$14.73
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$17.09
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$9.99
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

       

Pohodlné, jednofarebné tuniky

Letné tuniky sa stávajú čoraz obľúbenejším kúskom oblečenia nielen medzi mladými slečnami, ale aj dámami v najlepších rokoch. Tie preferujú skôr jednofarebné modely bez výrazných čipiek a ozdôb,  medzi ktoré patrí elastická plážová tunika vyrobená kombináciou pružného spandexu a vysoko odolného polyesteru. K dispozícií je v rôznych farbách a jednej univerzálnej veľkosti iba za 9,99 €.

 

Originálne čipkované modely

Vrátane klasických plážových tuník jednoznačne upútajú vašu pozornosť aj čipkované modely, ku ktorým patrí priesvitná sexi tunika zdobená unikátnymi vzormi z jemnej bavlnenej čipky. Za kvalitným materiálom a jedinečným dizajnom nezaostáva ani jej strih. Ten sa skladá z kombinácie dlhých rukávov pôvabného výstrihu, ktorý z nej robí nielen dokonalú letnú tuniku, ale aj zvodné bavlnené šaty. To, že čipkované materiály sa stávajú hitom letnej sezóny potvrdzuje aj ďalšia plážová tunika, tento krát však už na spôsob voľného, priesvitného trička s krátkymi rukávmi. Zakúpiť si ju môžete už od 12,98 € v bielej, čiernej, modrej či dokonca telovej farbe.

 

Tuniky na spôsob sexi voľných košieľ

Ak patríte skôr medzi hanblivejšie dámy a priesvitné čipky nie sú nič pre vás, nevešajte hlavu, aj pre vás sa v ponuke nájde niekoľko trendy modelov. Spomedzi všetkých vyniká predĺžená košeľa, ktorá sa skladá z bielej nepriehľadnej látky krátkych vzorovaných pásikov. Vrátane dizajnu si vás získa aj svojim univerzálnym využitím, vďaka zapínaniu na gombíku si ju môžete kedykoľvek rozopnúť a odkryť svoje opálené bruško.

 

Hodvábne kaftany

Osobitnú kategóriu plážových tuník tvoria tzv. kaftany, dlhšie plášte, ktoré sú v porovnaní s predchádzajúcimi podstatne dlhšie tenšie. Zaväzujú sa prevažne na šnúrky v okolí pása, alebo pod prsiami, ktoré výrazne poodhaľujú, spolu s ostatnými časťami tela. Na výber máte z viacerých farieb, od klasickej bielej, až po výraznú ružovú, alebo žiarovú žltú. Ako máte možnosť vidieť plážové tuniky, sú naozaj rôznorodé, všetky sú však výborným módnym doplnkom počas horúcich letných dní a dokonca aj nocí, veď fantázií ich využitia sa predsa medze nekladú.

 

Viac plážového oblečenia...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia