Chystáte sa na hory? Nezabúdajte na vhodné turistické topánky

Božské ticho, čerstvý vzduch, šum lístia a krásna príroda, to sú tie najväčšie tromfy našich hôr. Turistika má blahodarné účinky tak na naše zdravie, ako aj psychickú pohodu. V posledných rokoch si získava srdcia čoraz väčšieho počtu ľudí, ktorí sa chcú aspoň na chvíľku vymaniť z hluku miest, oddýchnuť si a načerpať energiu do ďalších dní. Popri plánovaní vhodnej trasy však netreba zabúdať na bezpečnosť v podobe správnej turistickej obuvi. Ak nemáte doma pevné, turistické topánky, odporúčame si ich čo najskôr kúpiť. Niekoľko modelov za primerané ceny nájdete aj na aliexpresse.

 

Vybrali sme pre vás 6 TOP turistických topánok: 

$47.00
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$36.40 - 39.31
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
$64.67
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

$29.99
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
$56.91
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$36.55
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

Členkové turistické topánky

Počas horúcich letných dní na ľahší terén oceníte kratšiu a predovšetkým vzdušnejšiu obuv. Tieto atribúty výborne spĺňajú turistické topánky PGM, ktoré sú navyše odolné voči opotrebovaniu. Disponujú pružnou gumenou podrážkou a niekoľkými bočnými sieťkami zabezpečujúcimi ich priedušnosť v každej situácii. Veľkým benefitom je aj praktické a  elastické zapínanie. To si môžete v prípade potreby kedykoľvek stiahnuť. Počas jesennej túry, či daždivého počasia zas využijete vodotesné a vzduchotesné topánky vhodné tak na turistiku, ako aj iné športy. Vrátane kvalitného materiálu – kože a bavlny oceníte nízku cenu, len 29,99 €.

 

Turistické topánky do stredne náročného terénu

Veľmi podobné, avšak s tvrdou špicoutrekingové topánky CLORTS s antibakteriálnymi vložkami. Skladajú sa z troch typov rôznych podrážok, brúseného semišu, vzdušnej sieťky a kovových háčikov na upevnenie šnúrok vo vrchnej časti topánky. Vysoká kvalita spracovania sa však odrazí na ich cene – 47 €.

 

Turistické topánky do ťažkého terénu

Ak sa chystáte na turistiku po náročnejšom teréne, prípadne v zimnom období, siahnite po vyšších turistických topánkach do hôr. Okrem pevnej gumenej podrážky a tvrdej špice sa taktiež môžu pochváliť  vodoodolnosťou a mäkkou vnútornou výplňou. Zakúpiť si ich môžete v rôznych veľkostiach len za cenu 36,65 €. Spomedzi jednotlivých modelov vynikajú svojou kvalitou aj kožené vodoodolné turistické topánky JINBEILE. Sú vyrobené z pravej hovädzej kože, ktorá je odolná voči mechanickému poškodeniu a opotrebovaniu. K dispozícii sú v dvoch farbách, klasickej čiernej a hnedej, vďaka čomu ich vynosíte aj v zime po ceste zľadovatenými chodníkmi.

 

Viac turistických topánok...

 

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia