Valentínske darčeky pre ženy - široký výber za skvelé ceny

Vianočné sviatky sú už takmer za nami, avšak ďalšie pred nami, ako napríklad sviatok všetkých zaľúbených – Valentín. Obchody sa už pomaličky zapĺňajú srdiečkami, ružami a inými tematickými doplnkami prostredníctvom ktorých môžete vyjadriť vašu lásku. Originálne a lacné darčeky na Valentína nájdete aj na aliexpresse. Ak si ich objednáte už v predstihu nemusíte sa báť, že na Valentína zostanete stáť s prázdnymi rukami pred vašou láskou.

 

Vybrali sme pre vás niekoľko valentínskych darčekov, ktoré určite potešia:

$57.11
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
$1.97
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

 

 
$2.92 - 3.78 
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

 

$15.99
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
$0.82
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$29.90 - 55.00
hodnotenie: 4.2
 
 

Pozri

 

Praktické darčeky

Rôzne lupienky z ruží, plyšové hračky, či ďalšie predmety s nápisom „Love“ sú síce pekné a výborne dotvoria atmosféru, avšak na druhý deň už nevyužiteľné a odložené na poličke. Z tohto dôvodu odporúčame siahnuť skôr po praktickom darčeku pre ženu akým je napríklad mini subwoofer. Ten disponuje nielen budíkom s rádiom, ale aj  LED displejom, bezdrôtovým Bluetooth pripojením s možnosťou  prijímať hovory. Výdrž batérie je 5 -8 hodín, pričom súčasťou balenia je nabíjací USB kábel, ktorý stačí na pár hodín pripojiť k PC. Dizajn subwooferu vrátane srdiečkového tvaru je už len pomyselnou čerešničkou na torte.

Vášnivé kuchárky určite poteší mini panvička na omelety, či volské oká v rôznych tvaroch – srdiečka, kvetinky, macka, jahody, alebo hviezdičky.  Veľkou výhodou je kvalitný liatinový povrch  s vysokou odolnosťou voči pripáleniu. Mini panvica je k dispozícií už od 2,92 € takže ak sa nebudete vedieť rozhodnúť ktorý tvar vybrať, môžete objednať pokojne aj viaceré.

 

Pôsobový šperk

Ženy sú známe svojim vzťahom k móde, nakupovaniu a šperkom. Takmer každá žena sa snaží svoj outfit doplniť pekným náhrdelníkom, alebo príveskom. Ak hľadáte lacnejšiu variantu šperku, rozhodne neprehliadnite bižutériu na aliexpresse. Náhrdelník skrývajúci vyznanie lásky v 100 rôznych jazykoch vyrobený z pokovanej medi sa určite zapíše do srdca vašej priateľky. Jednotlivé vyznania sú viditeľné iba po zasvietení mobilným telefónom priamo na prívesok. Náhrdelník môžete doplniť dvoma náramkami, pričom na každom visí polovica srdca s kľúčom, jedna pre vás a druhá pre ňu. Celý set náramkov a náhrdelníka vás bude stáť približne 3 eurá.

 

Netradičné darčeky

Nie je nič krajšie, ako keď sa na výrobe darčeka budete podieľať aj vy. Váš čas a srdce ktoré do neho vložíte je oveľa viac ako čokoľvek iné. Krabička v tvare darčeka vám túto možnosť sebarealizácie ponúka. Vo vnútri poskytuje dostatok priestoru na prilepenie spoločných fotografií, obrázkoch a zaľúbených vyznaní, ktoré po otvorení darčeka vykuknú na vašu lásku ako blesk z jasného neba. Je ideálnym darčekom pre priateľa, či manžela.  Darček je k dispozícií už od 15,99 € a zahŕňa aj množstvo doplnkov na tvorenie.

 

Viac valentínskych darčekov...

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia