Valentínske darčeky z AliExpressu

 

Originálne darčeky na Valentína

 

Valentínske darčeky nemusia byť drahé. Vašu lásku poteší už len to, že ste si na ňu alebo na neho spomenuli. Lacné valentínske darčeky nájdete aj na AliExpresse. Ako každý rok, aj tento prinášame zopár tipov, ktoré vás, veríme, očaria.

 

 

Viac tipov na valentínske darčeky

 

 

Nápady na lacné, ale veľmi pekné darčeky na Valentína sú tu:

1.23 €
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
1.22 - 2.07 €
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
2.53 €
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

1.09 - 1.44 €
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
8.07 €
hodnotenie: 4.0
 
 

Pozri

 

 

 
3.63 - 14.18 €
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

Náhrdelníky a prstienky na Valentína

Počas tohto sviatku sa najviac predávajú tie šperky, ktoré majú v sebe dekor kvetov – najčastejšie ruže, alebo srdca. Prívesok s ružou očarí nejednu dámu, navyše je veľmi jemný a decentný, takže nemá prakticky vekové ohraničenie. Lacné prstienky z AliExpressu si najčastejšie kupujú dámy samy, ale počas sviatku všetkých zamilovaných môžete spraviť výnimku, a dopriať ho vašej láske vy. Trblietavý kamienok v tvare srdca je zasadený do ligotavého prstienku v rôznych veľkostiach. Aby darček naozaj spravil radosť, myslite aj na obal. Na AliExpresse nájdete rôzne darčekové škatuľky alebo krabičky na prstienky. Odporúčame zvoliť motív srdiečok alebo kvetov, aby bol celý darček tematický.

 

 

Srdiečkové ponožky

Veselé ponožky sú hitom už niekoľko rokov. A vždy potešia! Ak vaša priateľka alebo manželka nemá rada šperky, kúpte jej tieto zamilované ponožky. Aj tu odporúčame myslieť na balenie darčeka a opäť zohnať darčekovú krabičku na AliExpresse. Vybrať si môžete z rôznych motívov a farieb.

 

 

Boxerky alebo kraťasy so srdiečkami

A čo srdiečkový motív a muži? Že sa veľmi nemusia? Nie je pravda! Dnešní chlapi sú odvážni a keď sa neboja farebných ponožiek, nezľaknú sa ani farebných boxeriek, pyžamových kraťasov alebo krátkych nohavíc na voľný čas. Odporúčame túto bláznivú srdiečkovú verziu, ktorá vášho partnera alebo manžela zaiste pobaví. A ešte bude aj výzvou!

 

 

USB kľúč pre zamilovaných

Z Číny sa pomerne často objednávajú aj USB kľúče. Sú dostupné v rôznych veľkostiach a tvaroch a my sme pre vás našli aj srdiečkový, vhodný ako valentínsky darček. Môžete si naň uložiť spoločné fotky z dovolenky, alebo fotenia. Tento darček poteší aj novomanželov, ale bude sa hodiť každému zaľúbenému páru. Lacné usb kľúče z Číny sú spoľahlivé, nápadité a majú veľmi dobré ceny.

 

 

Viac tipov na valentínske darčeky

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia