Valentínske darčeky s ktorými zaručene zabodujete u každého

Do sviatku sv. Valentína zostáva ešte pár týždňov, avšak na kúpu peknej valentínky pre niekoho na kom vám záleží nikdy nie je priskoro. Práve naopak, ak chcete darovať niečo originálne a jedinečné teraz je ten správny čas. Už aj obchody  pomaličky plnia svoje pulty rôznymi valentínskymi maškrtami a dekoráciami, ktoré vás svojim výrazným dizajnom nenápadne lákajú siahnuť čoraz hlbšie do peňaženky. Darček pre vašu priateľku, alebo priateľa však vôbec nemusí byť taký drahý, dôležité je aby bol originálny a od srdca.

 

Prinášame vám niekoľko tipov na skvelé valentínske darčeky:

Kvetinová dekorácia s 12 ružičkami
$0.21
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
Valentínska kľúčenka v rôznych variáciách 
$0.98
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

 
Náhrdelník pre zaľúbencov 
$2.26
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

Plyšový medvedík zo 100% bavlny 
$13.28 - 18.91
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Krásny náhrdelník v tvare srdca 
$1.48
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
Zlatá ružička pre vašu priateľku 
$10.88
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

Presne taký nájdete aj na aliexpresse, dokonca si ho môžete kúpiť z pohodlia domova. Ako bonus ušetríte peniaze a taktiež čas, ktorý by ste stratili chodením po obchodoch.  A aby sme vám výber darčeka ešte viac uľahčili, prinášame vám niekoľko jedinečných, moderných valentíniek, ktorými určite potešíte.

 

Kvety, ktoré ženy milujú

Jedným z nich je kvetinová dekorácia, ktorá môže byť vhodná ako darček pre ženu, priateľku, alebo kamarátku. Pozostáva z 12 jemných ružičiek, ktoré sú uložené do jemného oblúka. Vďaka pevnému a dlhému drôtu ich môžete vložiť do vázy alebo zapichnúť v malom kvetináčiku ako dekoráciu. Oproti živým kvetom majú podstatne dlhšiu životnosť, keďže sú umelé a dajú sa využiť tak v interiéri, ako aj exteriéri. Veľmi podobná je aj zlatá ruža vyrobená z ligotavej zlatej fólie, ktorá je luxusná a pompézna zároveň. Jednoducho ideálna pre ženy, ktoré milujú luxus a eleganciu.

 

Kľúčenka ako symbol vašej vzájomnej lásky

Zaujať a očariť však môžete nielen kvetmi, ale aj peknou kľúčenkou. Veď koniec koncov, kľúče nosí každý z nás stále so sebou. Nebojte sa teda ku nim pripojiť kľúčenku, ktorá vám bude každý deň pripomínať vašu lásku. Na aliexpresse nájdete množstvo kľúčeniek v tvare srdca s kľúčom, jemným nápisom, alebo trblietkami. Hlavným benefitom týchto kľúčeniek je, že každá pozostáva z dvoch častí, ktoré svojim spojením vytvoria celok. Jedna polovica srdca je teda pre vášho priateľa, alebo najlepšiu kamarátku a druhá pre vás. Vrátane unikátneho dizajnu určite oceníte aj cenu, ktorá sa pohybuje už od 0,98 centov.

 

Plyšový medvedík z príjemnej bavlny

Veľmi pekným darčekom pre priateľa zaiste bude aj plyšová hračka, napríklad taký medvedík. Opäť si však môžete vybrať z rôznych zvieratiek vo viacerých farbách. Výhodou je najmä milý dizajn, široká ponuka  a bavlnený materiál, vďaka ktorému je plyšový macko mäkký a príjemný na dotyk. Stačí ho už len pekne zabaliť, navoňať vašim parfémom a partner sa k nemu večer určite rád pritúli.

 

Nech už vyberiete akýkoľvek valentínsky darček snažte sa byť čo najviac originálny a hlavne nezabudnite, že láska sa skrýva v maličkostiach. A tých nájdete na aliexpresse neúrekom samozrejme  za tie najlepšie ceny.

 

Viac valentínskych darčekov...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia