Valentínske dekorácie, ktoré zmenia váš príbytok na nepoznanie

Sviatok sv. Valentína už neúprosne klope na dvere, čo znamená, že je najvyšší čas sa naň dôkladne pripraviť. Vrátane originálnych darčekov pre tých na ktorých vám záleží, nezabúdajte ani na valentínske dekorácie. Práve vďaka nim navodíte tú správnu, romantickú atmosféru. Veď sviatok zaľúbených je len raz do roka, preto by ste si ho mali dokonale užiť so všetkým čo k tomu patrí.

 

Vybrali sme pre vás niekoľko moderných valentínskych dekorácií: 

Pozlátená ruža s fotorámikom 
$8.80 - 20.56
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
Medvedík s ružou v sklenenej nádobe 
$17.41
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Svietiaca ruža s jemnými žiarovkami a srnčekom 
$52.42
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

3D papierový stromček so srdiečkami 
$2.83
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
3D valentínka v rôznych prevedeniach 
$2.50
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
Nafukovací balón v tvare srdiečka 
$0.63
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

Vyzdobiť byt, alebo dom jemnými valentínskymi dekoráciami tak, aby to nepôsobilo príliš gýčovo je pre mnohých mužov, ale aj niektoré ženy doslova bojová úloha. Pritom stačí tak málo, vybrať správne dekorácie a vniesť do nich štipku kreativity, lásky a precíznosti.

 

Pôsobivou ružou rozhodne nič nepokazíte

Širokú ponuku originálnych valentínskych dekorácií nájdete aj na aliexpresse. Vašu pozornosť si získa hneď niekoľko výrobkov, z ktorých jednoznačne vyniká luxusne pozlátená ruža s fotorámikom v tvare srdiečka. Vďaka svojmu modernému dizajnu sa hodí nielen ako doplnok na nočný stolík, ale aj ako dekorácia na krb alebo do obývačky. K dispozícií je vo viacerých farbách od klasickej červenej až po nezvyčajnú modrú.

 

Zabodujete aj s unikátnou svietiacou ružičkou

Ak však uprednostňujete skôr jemnosť a krehkosť odporúčame siahnuť po ruži s medvedíkom, ktorá je aj spolu s drobnými dekoráciami vsadená do sklenej nádoby. Vrátane originálneho spracovania, oceníte aj jej univerzálne využitie počas celého roka, dizajn teda nie je výlučne valentínsky. Romantické duše určite zaujme krásna svietiaca ruža v skle so srnčekom a malými svetielkami vo vnútri. Po zapnutí krásne dotvorí a rozžiari nielen celú miestnosť, ale aj očká vašej milovanej.

 

Pamätajte však, že krása sa skrýva v maličkostiach

Prestretý valentínsky stôl pekne doplní aj stromček so srdiečkami, ktorý je k dispozícií v rôznych tvaroch a farbách. Môžete ho tak dokonale zladiť so servítkami, alebo obrusom. A ak k nemu pridáte ešte malú valentínku v podobe roztváracích rúk so srdiečkom a zopár tematických balónikov, máte vyhraté. Nenechajte sa teda odradiť, naberte odvahu a pustite sa do toho. S valentínskymi dekoráciami z aliexpressu premeníte váš byt alebo dom za pár eur na nepoznanie.

 

Viac valentínskych dekorácií...

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia