Veľká noc v domácnosti - veľkonočné ozdoby, ktoré rozžiaria váš dom

Sviatky Veľkej noci sú po Vianociach druhými najväčšími sviatkami v roku. Kresťania oslavujú zmŕtvychvstanie, ktoré v minulosti ľudia oslavovali zdobením si svojich príbytkov. Táto pekná tradícia zostala dodnes, avšak palmové halúzky nahradili nové, moderné ozdoby a vajíčka, ktoré doslova žiaria farbami. Niekoľko originálnych veľkonočných ozdôb nájdete aj na aliexpresse. Odporúčame si ich však zakúpiť  v predstihu, vzhľadom na ich nízke ceny sa zásoby rýchlo míňajú.

 

Pozrite si výber najkrajších veľkonočných ozdôb, ktoré vo vašej domácnosti nesmú chýbať:

$2.58
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$7.80 - 15.00
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

 

 
$0.78
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

$1.95 - 5.09 
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$1.34
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

 

 
$1.13 - 3.38
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

Drevený stojan na vajíčka

Maľované veľkonočné vajíčka sú základným prvkom každej výzdoby. Doma ich máme niekoľko, od tých ručne maľovaných, až po čokoládové, či dokonca keramické. Všetky majú svoje čaro, treba ich len vedieť správne uložiť tak, aby vynikli. Pomôcť vám v tom môže drevený stojan na šesť vajíčok s nápisom „Happy Easter.“ Hodí sa nielen ako dekorácia na parapetnú dosku, ale aj na stôl, alebo poličku. Fantázií jeho využitia sa medze nekladú. Ďalšou vkusnou, veľkonočnou dekoráciou je drevený zajačik s jemnou mašličkou zo špagátika a gombíka. K dispozícií je už od 1,34  za kus.

 

Originálne vajíčka s rôznymi motívmi

Ako sme už spomínali, aká by to bola Veľká noc bez množstva vajíčok. Tie však nemusia byť len dekoráciou, ale napríklad aj praktickou nádobkou. Presne takou ako kovové vajíčka s rôznymi veľkonočnými motívmi, ktoré budú výborným úkrytom pre sladkosti. Dajú sa jednoducho otvoriť, naplniť cukríkmi, alebo bonbónmi a opäť zavrieť.  Navyše ich môžete darovať šibačom spolu s prekvapením vo vnútri.

 

Roztomilé zvieratká

Výzdobu nerobia len veľké, na prvý pohľad viditeľné veci, ale aj malé detaily výborne dotvárajúce celkovú sviatočnú atmosféru. Miniatúrne žlté kuriatka sú ideálnym doplnkom tak veľkonočného stola, ako aj poličky, či dokonca kvetináča. Zakúpiť si ich môžete v 10 kusovom balení iba za 0,78 centov. O trošku väčšie, avšak taktiež obľúbené sú zvieratká z peny pripomínajúcej mach. V ponuke máte na výber zajačika, psíka, barančeka, alebo macka za cenu 5,09  ks.

 

Venček v rôznych veľkostiach

Popri dekorovaní vášho interiéru netreba zabúdať ani na záhradu a dvere. Na tie sa skvelo hodí originálny venček z drevených halúzok, ktorý si môžete dozdobiť podľa svojho vkusu - vajíčkami, zvieratkami, alebo pestrými kvetinkami pripomínajúcimi jar. Na výber máte z rôznych veľkostí, od najmenších 15 cm, až po najväčšie 30 cm venčeky za cenu 3,38 €​.

 

Viac veľkonočných dekorácii...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia