Premeňte svoj príbytok na nepoznanie s veľkonočnými dekoráciami z Aliexpressu

Slnečné lúče, prvé snežienky a stúpajúce teploty na teplomery sú už jasným dôkazom, že prichádza jar. Okrem pekného počasia však klopú na dvere aj sviatky Veľkej noci. Tie sprevádzajú nielen vedrá vody a výskot dievčat, ale aj veľkonočné dobroty a dekorácie. Ak teda nemáte čas nič pekné vyrobiť nevadí, na aliexpresse nájdete množstvo originálnych veľkonočných doplnkov, ktoré vás nebudú stáť celý majetok a premenia váš príbytok na nepoznanie.

 

Prinášame vám niekoľko typov na jedinečné veľkonočné dekorácie:  

Pripínačky s veľkonočnými zajačikmi 
$1.31
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
Veľkonočný veniec v rôznych farbách 
$2.57
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Tabuľa so zajačikom a písmenami
$12.99
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

Skladacie zajačiky v tvare košíčkov 
$1.99
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Veľkonočná dekorácia z dreva 
$2.08 - 2.18
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Ozdobené veľkonočné vajíčka- 6ks. 
$1.13
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

Maličké, pestrofarebné košíčky na stôl

Vyzdobiť dom veľkými, robustnými dekoráciami nemusí byť vždy tá najlepšia cesta. Často krát sa to krásne, čarovné ukrýva práve v maličkostiach. Jednou z takýchto vecí je napríklad  veľkonočný zajko v tvare košíčka. Vrátane svojho pestrofarebného prevedenia zaujme predovšetkým tým, že nepríde, ako hotový produkt. Musíte si ho teda podľa priloženého návodu sami poskladať, prípadne dotvoriť. Na viac vo vnútri je priestor nielen na vajíčko, ktoré je súčasťou balenia, ale i ostatné drobnosti, čokoládky či cukríky pre vašich šibačov.

 

Ozdoby, ktoré môžete zavesiť kdekoľvek

Ak vám však čas nedovoľuje poskladať si svoju veľkonočnú dekoráciu určite oceníte 10 kusové balenie malých, drevených veľkonočných zajačikov na štipci. Môžete ich pripnúť kdekoľvek vo vašej domácnosti, na záclonu, poličku, alebo napríklad k bahniatkam vo váze. V podobnom duchu sú k dispozícií nielen zajačikovia, ale aj sliepočky a farebné vajíčka. Jednotlivé dekorácie tak môžete striedať, kombinovať, prípadne pripnúť šibačom na košík.

 

Veľkonočný veniec a tabuľka na dvere

Veľmi pekným doplnkom je aj veľkonočný veniec na dvere s vajíčkami a veľkonočným zajacom za cenu len 2,57 €. Môžete si ho zakúpiť vo viacerých farebných prevedeniach, od slnečnej žltej, až po oranžovú, či bledo zelenú. Okrem venca sa na dvere hodí aj tabuľka s rôznymi veľkonočnými nápismi a kresbami. Poteší tak nielen vás, ale aj vašich hostí.  Medzi originálne a čoraz viac obľúbené veľkonočné dekorácie nepochybne patria aj svietiace LED žiarovky v tvare malých kuriatok. Dajú sa krásne zavesiť takmer kdekoľvek, v predsieni, obývačke, ale aj detskej izbe.

 

Vrátane vyššie spomínaných dekorácií nájdete na aliexpresse množstvo krásne vyzdobených vajíčok, kuriatok či drevených doplnkov. Popri tom však netreba zabudnúť zvážiť, aké veci sa do interiéru vášho bytu, alebo domu skutočne hodia. Nie všetky farby spolu dokonale ladia, a to čo sa na prvý pohľad môže zdať ako najkrajšie, vo vašej obývačke nemusí takmer vôbec vyniknúť.

 

Viac veľkonočných dekorácii...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia