Veselé ponožky pre celú rodinu

Chcete byť štýloví a ísť s dobou? Ak áno, tak potom veselé, farebné ponožky by vo vašom šatníku rozhodne nemali chýbať. V súčasnosti sú veľkým hitom tak medzi mladšou, ako aj staršou generáciou, ktorá taktiež pochopila, že ponožky nemusia byť vždy nudné, jednofarebné a rovnaké. Práve naopak, pri tejto časti oblečenia môžete popustiť uzdu svojej fantázii a kombinovať  farby motívy či už podľa vašej aktuálne nálady, počasia, alebo udalosti. Množstvo takýchto crazy ponožiek nájdete aj na AliExpresse, dokonca za podstatne lepšie ceny ako v iných eshopoch a kamenných predajniach. Tak hor sa nakupovať.

 

Pozrieť veselé ponožky pre celú rodinu na AliExpresse

 

TOP dámske a pánske ponožky, ktoré si zamilujete:

1.74 - 1.99 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
1.89 €
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
1.47 - 1.82 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

2.70 - 4.59 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
1.34 €
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
1.99 €
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 

Ponožky pre mužov 

Pestré, farebné ponožky nie sú výhradne doménou žien, ale s čoraz väčšou obľubou ich nosia aj muži. Práve tým odporúčame mäkké a pohodlné LIONZONE ponožky. Sú vyrobené prevažne z bavlny (75%), ktorá je doplnená o pevné polyesterové vlákna (20%) a pružný spandex (5%). Vďaka tejto unikátnej kombinácii materiálov spĺňajú všetky atribúty kvalitných ponožiek, ktoré vydržia podstatne viac ako jedno či dve prania. Skutočne originálny dizajn a skvelá cena – 1,99 € pár sú už len čerešničkou na torte.

 

 

Ponožky pre dámy 

Dámy zas oslovia štýlové ťapky so zvieratkami či obľúbenými rozprávkovými hrdinami ako Macko Pu, Mickey Mouse či Škaredé káčatko. Veľmi pekné, romantické sú však aj ťapky so srdiečkom na zadnej strane, ktoré zároveň môžu byť skvelým darčekom pre milovanú osobu. Okrem dizajnu však oceníte aj príjemný materiál – pravú bavlnu a výbornú cenu. Päť kusové balenie si môžete zakúpiť už od 2,70 €, v závislosti od typu a dizajnu. V prípade, že inklinujete skôr k menej farebným modelom, určite vás zaujmú biele členkové ponožky s roztomilými motívmi zvieratiek, ktoré sú k dispozícii v jednej univerzálnej veľkosti za 1,34 € kus.

 

 

Ponožky pre malé detičky 

Pre maličké bábätká do 1 roka sú určené teplučké Lawadka ponožtičky s 3D motívom zvieratiek a mäkkou kožušinkou. Podobne, ako predchádzajúce ponožky aj tieto sú vyrobené z veľmi mäkkej a hebkej 100% bavlny, ktorá jemnej pokožke novorodenca neublíži. Väčším slečnám, školáčkam sa určite budú páčiť štýlové podkolienky v rôznych farbách a motívoch. V zimných mesiacoch príjemne zahrejú a v letných zas skvelo doplnia outfit.

 

 

Pozrieť veselé ponožky pre celú rodinu na AliExpresse

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia