Vianočná výzdoba, ktorú si zamilujete

Tiež sa tak tešíte na Vianoce ako my? Vôňa medovníčkov, tradičné vianočné rozprávky, oddych s tými najbližšími či krásna výzdoba a žiara ligotajúcich sa sviečok sú neodmysliteľnou súčasťou Vianoc. Veď akoby aj nie, práve stromček a vianočné ozdoby navodia tú správnu vianočnú atmosféru. Rozhodne by ste ich teda nemali brať na ľahkú váhu a všetko si na Vianoce pripraviť už v predstihu. Zopár tipov na vianočnú výzdobu vám poradíme aj v nasledujúcich riadkoch.

 

Pozrieť vianočnú výzdobu na AliExpresse

 

Pozrite si výber tých najkrajších vianočných dekorácií: 

Koberec pod vianočný stromček

2.49 - 9.26 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 

Koberec s vianočným motívom

5.49 - 18.58 €
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 

        Vianočná výzdoba               na okno 

2.34 €
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

0.62 - 1.92 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
1.36 - 2.57 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
3.24 €
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

Vianočné koberčeky

So Santa Claussom, usmiatym vianočným sobom, hviezdami či prianím krásnych Vianoc. Ponuka okrúhlych koberčekov s vianočnou tematikou je na aliexpresse skutočne rôznorodá. Vzhľadom na svoj tvar sa výborne hodia pod menší konferenčný stolík, ku krbu alebo do izby vedľa postele. Koberčeky sú vyrobené z mäkkého, veľmi príjemného semišu s rozmerom 40 cm. Pod vianočný stromček bude skvele sedieť niektorý z kobercov VKTECH, ktoré disponujú otvorom v strednej časti koberca, vďaka čomu dokážu jednoducho obopnúť vianočný stromček. Okrem funkčnosti sa nezahanbia ani dizajnom, v ktorom opäť dominujú vianočné prvky. Koberček si máte možnosť zakúpiť za 9,26 €.

 

Vianočné dekorácie

Pri príprave vianočnej výzdoby treba myslieť aj na tie najmenšie detaily. K nim rozhodne patria malé snehové vločky na okná. Sú vyrobené z pevného PVC materiálu, vzhľadom na to dokážu výborne odolať vlhkosti a znečisteniu. Prostredníctvom lepivej spodnej časti sa ľahko aplikujú na okno a pevne držia. Väčšie, avšak taktiež obľúbené a hlavne vďačné vianočné dekorácie sú vankúšiky s motívmi Vianoc. Okrem mäkkej bavlny a ľanu oceníte aj ich praktické využitie. Môžu byť tak dekoráciou v obývačke na gauči, ako i podložkou pod hlavu v posteli. Vybrať si môžete z pestrej ponuky vzorov, ktoré sú k dispozícii už od 1,23 €.

Na terase, v okne, chodbičke či na schodoch pred vchodovými dverami vynikne svietiaci lampášik s háčikom na zavesenie. Podobne ako ostatné dekorácie, aj  tento lampáš zdobia pekné zimné motívy snehuliaka a zasneženej krajinky. Lampáš má veľkosť  13 cm x 5,3 cm a predáva sa za 3,19 €.

Popri zdobení vášho interiéru nezabudnite ani na seba. Na AliExpresse nájdete množstvo vianočných náramkov a náhrdelníkov, ktoré nemusia byť vôbec drahé. Už od 0,53 centov je v ponuke kovový náramok so Santom, vianočným sobom a farebnými guličkami. Skombinovať ho môžete nielen so šatami, ale aj blúzkou, prípadne farebným svetríkom.

 

Pozrieť vianočnú výzdobu na AliExpresse

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia