Vianočné darčeky pre chlapcov za skvelé ceny

Máte doma malého nezbedníka, ktorý už nedočkavo čaká na príchod Ježiška? Ak áno, tak v takom prípade určite oceníte naše tipy na zábavné vianočné darčeky pre chlapcov, ktoré sú aktuálne trendy. Navyše, nemusíte sa báť, že zaťažia vašu peňaženku, mnoho hračiek môžete nakúpiť na AliExpresse už v predstihu za výborné, často akciové ceny. 

 

Pozrieť vianočné darčeky pre chlapcov na AliExpresse

 

Vyberáme pre vás tie najzaujímavejšie vianočné darčeky pre chlapcov:

2.79 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
1.12 - 2.90 €
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

 
0.30 - 0.83 €
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

2.14 €
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

 
3.29 - 4.18 €
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
3.69 €
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

Tlapková patrola

Tlapková patrola je v súčasnosti veľmi obľúbenou rozprávkou škôlkarov, ale i školákov.  Kým malé deti si získajú skôr roztomilé postavičky jednotlivých hrdinov, tie staršie ocenia zábavný príbeh, ktorý so zatajeným dychom sledujú. Autíčko s niektorou z postavičiek tlapkovej patroly, prípadne samotná postavička ich teda rozhodne poteší, ba čo viac, ešte intenzívnejšie vtiahne do deja. Na výber máte autíčka s figúrkou Rocky, Marshalla, Rubble či Chasa.

 

Originálne lyžičky

Autíčko je síce zaujímavým darčekom, avšak ak chcete vaše dieťa namotivovať aby spapalo celý obed, prípadne večeru, odporúčame siahnuť po lyžičke taktiež s motívmi postavičiek z Tlapkovej patroly. Vzhľadom na svoju veľkosť bude vhodným vianočným darčekom pre školákov, ktorým môže poslúžiť nielen doma, ale napríklad aj v škole pri papaní desiatej. Opäť máte na výber z rôznych dizajnov, ktoré sú k dispozícii za 1,95 € ks.

 

Spiderman

K praktickým a užitočným darčekom jednoznačne patria aj hodinky. Potešia predovšetkým školákov obľubujúcich akčné kúsky spidermana, zábavných mimoňov či rýchle autá. POPLOV digitálne hodinky sú vyrobené z plastu v kombinácii s flexibilnou gumou, vďaka čomu sa ľahko prispôsobia tvaru a veľkosti ruky. Svojmu synovi, prípadne menšiemu bračekovi ich môžete kúpiť už od 1,12 € v závislosti od konkrétneho motívu. S motívom spidermana nájdete na aliexpresse viacero zábavných a netradičných hračiek, vrátane šikovnej rukavice s vystreľovacími minižetónami. Nemusíte mať obavy, žetóny sú malé a ľahké, zasiahnutie nimi nie je pre ostatné deti bolestivé.

 

Darček na rozvoj kreativity

Kreativitu, fantáziu a umeleckého ducha môžete u syna rozvinúť farebnou podložkou. Pre menších škôlkarov slúži skôr na otláčanie ruky, kým väčším školákom poslúži pri namaľovaní pekného obrázku. Veľkou výhodou je, že sú všetky farby pokope, dieťa nepotrebuje žiadnu vodu, ďalšie misky či štetce. Farby sú zdravotne nezávadné a pri správnom uchovávaní, teda dôkladnom uzavretí sa dajú použiť na viackrát.

 

Pozrieť vianočné darčeky pre chlapcov na AliExpresse

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia