Originálne vianočné darčeky pre malých, aj veľkých chlapcov

Deti milujú hračky vo všetkých formách a podobách. Nezáleží na tom koľko ich doma majú, stále chcú nové a nové. Veď ako by aj nie, trh s hračkami sa rozširuje závratným tempom. Kým kedysi bolo najväčším hitom malé autíčko na ovládanie, dnes už na trhu kraľujú veľké elektrické autá do ktorého si môže váš malý nezbedník nielen sadnúť, ale ho aj šoférovať.  Podobne je to aj s hračkami na Vianoce. Tie ktoré boli trendy minulý rok sú teraz zabudnuté v skrini.  Ak teda neviete čo vybrať a trh s hračkami nie je vašou silnou stránkou, pozrite si niekoľko tipov na darčeky pre syna z aliexpressu.

 

Prinášame vám výber tých najoriginálnejších darčekov na Vianoce:

$14.00
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$7.73 - 11.17 
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

 
$13.50
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

$1.71 - 1.97
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
$14.99 - 16.49
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$2.21
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

Originálne modely áut

K hračkám, ktoré vždy vyčaria úsmev na chlapčenskej tvári rozhodne patria autíčka. Tie nemusia byť ani príliš drahé, stačí ak budú obsahovať  zopár svetelných signálov a hlasných zvukov. Presne tak, ako LADA model policajného auta s majákmi. Vrátane pútavého dizajnu však oceníte predovšetkým kvalitnú kovovú konštrukciu odolnú voči mechanickému poškodeniu. Autíčko teda vydrží aj silnejšie nárazy, bez ktorých sa skutočná policajná naháňačka nezaobíde. Za pozornosť stojí aj ďalší model LADA autíčka bez majákov, ktorý ocenia predovšetkým milovníci klasiky. Hodí sa teda nielen ako darček pre malého drobca, ale aj pre dospelých milovníkov áut, ktorí si ho určite radi vystavia na poličke. K dispozícií je v rôznych farbách len za 13.50 €.

 

Kreatívne a edukačné hračky

Ak máte doma predškoláka, neprehliadnite farebné písmenká s magnetom, ktoré slúžia nielen na stavanie obrazcov, ale môžu byť napríklad aj edukačnou pomôckou. Dieťa hrou s písmenkami poznáva jednotlivé farby, osvojuje si základné tvary písmen a učí sa ich pomenovávať. Naopak na odreagovanie dieťaťa sa hodí zábavná hra Beyblade, v ktorej úlohou vášho nezbedníka je prostredníctvom spúšťača rozhýbať svoj kotúč tak, aby sa točil čo najdlhšie. Na aliexpresse si môžete zakúpiť tak samotný spúšťač, ako aj niekoľko kotúčov k nemu. Cena spúšťača sa pohybuje okolo 1.71 € v závislosti od konkrétneho typu. Jednotlivé kotúče sú taktiež lacné už od 1.97 € za kus. 

 

Praktické papuče a moderný vrtuľník

Zaujímavým a praktickým darčekom na Vianoce sú Disney LED kroksy s motívom autíčka, ktoré si získajú aj tých najväčších odporcov papúč. Takže, ak váš nezbedník nechce nosiť papuče, tieto to určite zmenia. Prepracované podsvietenie a unikátny dizajn z nich robí naozaj jedinečné prezuvky tak na doma, ako aj do škôlky.  Vrátane prezuviek a vyššie spomínaných hračiek vám dáme typ na skvelý darček aj pre starších chlapcov. Je ním kovový vrtuľník na ovládanie s dosahom až 10 metrov. Balenie zahŕňa vrátane vrtuľníka aj ovládač, USB kábel, skrutkovač, náhradnú vrtuľu a návod na používanie. Celá táto sada je v súčasnosti v 25% zľave za cenu 14.99 €.

 

Viac darčekov pre chlapcov...

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia