Zaujímavé tipy na vianočné darčeky pre dievčatá

Na Vianočné sviatky sa tešia nielen dospelí, ale hlavne deti. S iskričkami v očiach a  s veľkým napätím rozbaľujú každý jeden darček. Chlapci sa tešia z autíčok, či stavebníc, dievčatá zas z bábik a zvieratiek.  Ak však tento rok chcete niečo originálne, rozhodne  nakuknite na aliexpress. Nájdete tam množstvo bábik, zvieratiek, domčekov a ďalších darčekov pre dievčatá za vynikajúce ceny.

 

Prinášame vám niekoľko tipov na skvelé vianočné darčeky:

$3.47 - 6.57
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$9.90 - 13.61
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

 
 
$1.88
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

$10.31
hodnotenie: 4.4
 
 

Pozri

 

 

 
$3.19 - 3.98
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

 
$2.57
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

Zvieratká Littlest Pet Shop

Veľmi pekným darčekom obzvlášť pre malé dievčatá túžiace po domácom zvieratku môže byť figúrka psíka, alebo mačičky zo známej rozprávky Littlest Pet Shop. Prostredníctvom hry so zvieratkom dieťa nielen imituje dej rozprávky, ale aj spoznáva a objavuje, čo všetko si starostlivosť o zvieratko vyžaduje. Jednotlivé napodobeniny zvieratiek sú vyrobené z tvrdého PVC materiálu, ktorý je odolný voči akémukoľvek mechanickému poškodeniu. Nemusíte sa teda báť, že dieťa zvieratko rýchlo zničí, alebo zdeformuje. Väčšie slečny od 3 rokov určite potešíte kľúčenkou so zvieratkami z Littlest Pet Shop v rôznych farbách za 1,88 €.

 

Obľúbená Máša a Medveď

Ak u vás stále beží ruská rozprávka Máša a Medveď, malou bábikou Máši určite zabodujete. Vrátane dizajnu si vašu princeznú získa aj svojou hebkosťou a jemnosťou, keďže je vyrobená z pravej bavlny. Môže byť teda nielen hračkou, ale i plyšákom vedľa ktorého bude radosť zaspávať. K vareniu a a prebaľovaniu bábik zas poslúži set z figúrok Máši a Medveďa spolu s ďalším príslušenstvom podľa výberu. K dispozícií je v originálnom balení iba za 8.10 €.

 

Praktické doplnky pre dievčatá

Zaujímavé a zároveň praktické sú detské papučky s motívom jednorožca. Od klasických detských papučiek sa odlišujú predovšetkým unikátnym dizajnom so zabudovaným LED podsvietením. V noci tak vašej malej princeznej budú pekne svietiť na cestu.  Zakúpiť si ich môžete v rôznych farbách a veľkostiach, už od 9.90 €. K originálnym vianočným darčekom pre dcéru rozhodne patrí Barbie skrinka na topánky.  Môže si ju napríklad postaviť do izby vedľa Barbie domčeka a postupne zapĺňať topánočkami  pre svoju nerozlučnú kamarátku Barbie.

 

Viac darčekov pre dievčatá...

 

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia