Originálne vianočné darčeky pre mužov

Vianočné darčeky rozžiaria očká nielen deťom, ale i mnohým dospelákom. Trefný darček pod stromčekom vie vyčariť úsmev na tvári aj tvrdým chlapom, ktorí za iných okolností emócie starostlivo skrývajú. Aký darček je však pre muža ten správny? Ak vás nič nenapadá nesmúťte, v nasledujúcich riadkoch vám prezradíme zopár tipov na praktické a lacné darčeky pre mužov.

 

Pozrieť vianočné darčeky pre mužov na AliExpresse

 

Vybrali sme pre vás niekoľko skvelých vianočných darčekov pre mužov:

2.91 - 3.99 €
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
8.37 €
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
8.17 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

3.30 €
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
12.79 - 13.27 €
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
2.33 - 2.50 €
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

Darček pre dedka a otca

Ponožky – klasický darček, ktorým nikdy nič nepokazíte. Obzvlášť, ak sú veľmi jemné a pohodlné, vyrobené zo 100% bavlny. Za kvalitným materiálom však PIER POLO ponožky nezaostávajú ani dizajnom. Vďaka univerzálnym farbám a decentnému logu príliš nekričia, práve naopak dokonale splývajú s ostatnými časťami outfitu. V balení sa nachádza 5 párov za 7,90 €.

Ďalším pomerne častým, avšak veľmi praktickým darčekom je tzv. ploskačka, teda malá fľaštička do vrecka na alkohol. Svoje využitie nájde tak na turistike, ako aj opekačke s priateľmi. Spolu s mini štamprlíkmi sa ľahko zmestí do vrecka, kde bude kedykoľvek k dispozícii. Na výber máte z niekoľkých zábavných potlačí, pričom každá fľaštička je dodávaná v originálnej darčekovej krabičke.

 

Darček pre brata  

Praktickým, avšak hlavne humorným darčekom pre brata, manžela či priateľa bude červená zástera na spôsob Santa Clausa. Zakúpiť si ju môžete v jednej univerzálnej veľkosti iba za 3,30 €. Štýlových mladých mužov, ktorým ich výzor nie je ľahostajný poteší multifunkčný hrebeň. Poslúži nielen pri česaní, ale tiež uhladení brady, prípadne jemných kučeravých vlasov. Okrem funkcie a kompaktných rozmerov hrá v prospech hrebeňa aj skvelá cena – 2,50 €.

 

Darček pre priateľa, manžela

Mužov obľubujúcich prechádzky po okolitých horách si získate nepremokavým silikónovým obalom na topánky. Jeho hlavným benefitom sú malé rozmery a elastickosť, vďaka čomu sa zmestí pokojne aj do vrecka nohavíc. V prípade dažďa ho stačí iba vytiahnuť a navliecť na topánky, bez akéhokoľvek šnurovania. Podobne originálnym darčekom môžu byť aj CIVO vodotesné hodinky, ktoré vášmu manželovi vždy pripomenú, že je najvyšší čas ísť domov. Puzdro aj remienok je z nerezovej ocele a práve preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. V ponuke je tak v čiernej farbe, ako aj ružovej, pre prípad, že by ste sa chceli s partnerom zladiť.

 

Pozrieť vianočné darčeky pre mužov na AliExpresse

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia