Tipy na vianočné darčeky pre ženy

Čas strašne rýchlo beží, rok prejde ako voda a už sú tu čochvíľa Vianoce. Čas pokoja, rodinnej pohody, oddychu a samozrejme aj darčekov. Tie rozžiaria očká nielen tým najmenším, ale často vtlačia slzy do očí a rozbúchajú srdiečko aj dospelákom, obzvlášť dámam, ktoré milujú prekvapenia. Ak aj vy máte doma takú a stále neviete čo by ju potešilo hlavu hore. Niekoľko tipov na vianočné darčeky pre ženy, priateľky, mamičky, babky či tety vám prinesieme v tomto článku. Tak nestrácajme čas a poďme na to, čas do Vianoc sa kráti.

 

Pozrieť vianočné darčeky pre ženy na AliExpresse

 

 Pozrite sa, aké darčeky ženy obľubujú: 

1.45 - 1.78 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
2.39 - 3.09 €
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

 

 
1.47 €
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

1.98 €
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
13.90 €
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

 

 
1.22 €
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

Darček pre manželku, priateľku

Ak vaša polovička obľubuje darčeky, ktoré sú nielen estetické, ale aj funkčné neprehliadnite magnetku v tvare mačičky. Skvelo podrží papierik s nákupným zoznamom na chladničke, kľúče, gumičky na vlasy či iné drobnosti s maximálnou hmotnosťou 250 g. V ponuke aliexpressu ju nájdete v rôznych farebných prevedeniach, od výraznej žltej až po klasickú šedú a čiernu.

Darček pre sestru

Praktickým darčekom nielen pre priateľku, ale napríklad aj sestru môžu byť dĺžkovo nastaviteľné remienky na kufor, ktoré slúžia na prichytenie príručnej batožiny, prípadne kabelky ku kufru, čo ocenia najmä ženy cestovateľky. Remienky sú vyrobené z pružného, avšak veľmi pevného polyesteru a predávané za 1,47 € /ks.

 

Darček pre tehotnú ženu

Budúce mamičky zaiste potešíte dreveným chlapčekom, dievčatkom, prípadne srdiečkom, do ktorého si môžete spoločne vkladať prvé vypadnuté mliečne zúbky vášho dieťatka. Okrem nich je tam priestor aj pre základné informácie o narodení dieťatka, ku ktorým sa môžete o pár rokov všetci vrátiť a spoločne si na ne zaspomínať. Drevená krabička na prvé zúbky je k dispozícii za skutočne nízku cenu iba 2,99 €.

 

Darček pre mamu a starú mamu

Pevným krytom na mobil nikdy nič nepokazíte, obzvlášť  ak disponuje originálnym dizajnom vystihujúci osobnosť darkyne. Presne tieto atribúty spĺňa puzdro na mobil s mamičkovskou tematikou, ktorý je kompatibilný s väčšinou telefónov značky Samsung. Vrátane estetickej stránky však oceníte aj materiál – silikón, ktorý je pružný, tenký a odolný voči znečisteniu za skvelú cenu - 1,78 €. Babke zas vyčaríte úsmev na tvári rámikom na fotografie so zabudovaným budíkom a hodinami. Navyše, ak k nemu pripojíte ešte vašu fotografiu žiadny iný darček sa tomu vášmu nevyrovná.

 

V prípade, že sa stále neviete rozhodnúť komu čo kúpite výborným riešením je trendy šatka na krk z polyesteru, ktorá poteší všetky ženy rôznych vekových kategórií. Sestre sa zíde ako doplnok k outfitu, mame vyplní prázdny dekolt a starú mamu zahreje počas chladných dní.

 

Pozrieť vianočné darčeky pre ženy na AliExpresse

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia