Vychytávky do každej domácnosti

Upratovanie domácnosti dá niekedy poriadne zabrať. O to viac, ak patríte medzi ľudí milujúcich poriadok a dbáte aby všetko bolo vždy na svojom mieste na milimeter presne. Uľahčiť prácu vám môže nielen šikovný manžel, ktorý si po sebe uprace, ale aj niekoľko skvelých vychytávok do domácnosti. Poďme sa spoločne na ne pozrieť.

 

Vybrali sme pre vás tie najpraktickejšie vychytávky do domácnosti:

$3.74
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

 

 
$2.32
hodnotenie: 4.4
 
 

Pozri

 

 

 
$1.89
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

$4.33 - 8.66
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
$4.48
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
$6.89 - 19.09
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

Multifunkčný držiak

Drobnosť, ktorá dokáže urobiť divy. Maličký držiak je vhodný nielen na večne padajúcu metlu, ale napríklad aj na dáždniky či babkinu paličku. Vybrať si môžete z dvoch rôznych materiálov, nehrdzavejúcej ocele, ktorá je pevnejšia alebo ľahšieho ABS plastu. Oba typy disponujú priesvitnou prísavkou, vďaka čomu nemusíte vŕtať do steny, ba čo viac v prípade potreby ich môžete kedykoľvek premiestniť na iné miesto. Vrátane využitia oceníte aj výbornú cenu 4,48 €.

 

Držiaky do kúpeľne

Kým kedysi patrili umelé krabičky na mydlo do každej kúpeľne, dnes ich už nahradili novšie moderné držiaky. Jedným z nich je aj GAPPO plastový držiak s magnetom, na ktorý uchytíte mydlo. Vzhľadom na jeho ľahkú hmotnosť a minimalistické rozmery vám nebude zavadzať, práve naopak poslúži v tej správnej chvíli. K doplnkom do kúpeľne jednoznačne patrí aj držiak na zubné kefky v kombinácii s automatickým dávkovačom pasty. V zadnej časti disponujú špeciálnou lepiacou časťou, ktorá na kúpeľňových kachličkách výborne drží. Celý set si máte možnosť zakúpiť v bielej alebo červenej farbe za 3,74 €.

 

Držiak do kuchyne

Kategória kuchynských vychytávok poteší najmä gazdinky, pre ktoré je kuchyňa druhým domovom. Na hubky, kartáčiky a špongie skvelo poslúži flexibilný držiak s viacerými priečinkami vyrobený z ekologických materiálov. Vďaka dostatočne veľkému ušku sa dá ľahko zavesiť okolo vodovodnej batérie, kde bude spolu so všetkými pomôckami gazdinke vždy po ruke. Na utierky, prípadne mydlo sa zas hodí plastový držiak, ktorý sa na vodovodnú batériu uchytáva pomocou klipu. K dispozícii je v bielej a ružovej farbe za cenu 1,89 €.

 

Viac vychytávok do domácnosti...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia