Vychytávky do kuchyne pre všetky gazdinky

Patríte medzi šikovné gazdinky, ktoré si varenie doslova užívajú? Ak áno, tak potom ste na správnom mieste. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme niekoľko TOP kuchynských pomôcok uľahčujúcich prácu tak s krájaním zeleniny, ako aj varením a prípravou ďalších ingrediencií. Navyše, nezaťažia váš rodinný rozpočet a ich prínos v kuchyni je neoceniteľný.

 

Pozrite si výber praktických vychytávok do kuchyne:  

$8.92
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
$2.59
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$7.78 - 8.08
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 

$6.79 - 10.99
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
$0.74
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$1.47 - 1.90
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 

Pomôcka na pučenie cesnaku 

Cesnak patrí medzi  často využívané, výrazné ingrediencie, ktoré dodajú jedlu nezameniteľnú chuť a vôňu. Jeho šúpanie a následné pučenie však nie je vôbec príjemné. Veľmi dobrou pomôckou je malé pučidlo na cesnak vyrobené z pevného ABS plastunerezovej ocele. Vzhľadom na to sa môže pochváliť nielen funkčnosťou, ale aj dlhodobou životnosťou.

 

Praktický krájač uhoriek a ananásu

Na krájanie uhoriek, zemiakov, mrkvy či jabĺk sa využíva multifunkčný krájač, ktorý vzhľadom na svoj tvar a veľkosť výborne sadne do ruky. Z jednej strany disponuje škrabkou na okrajovanie zeleniny a ovocia zo šupky, pričom na opačnej strane a v strede sú ostré, vrúbkované nože, vďaka čomu môžete nakrájať zeleninu nielen na plátky, ale aj vrúbkované kolieska. Konštrukcia krájača je vyrobená z ekologického plastu, ktorý dopĺňajú časti na krájanie z nerezovej ocele. Cena krájača je 0,74 za kus. S ovocím, konkrétne ananásom si zas hravo poradí špeciálny krájač ananásu z nerezovej ocele. Točivými pohybmi krásne dokážete vyrezať stred ananásu a prostredníctvom pohodlnej rúčky ho následne aj vybrať.

 

Multifunkčný krájač na zeleninu a ovocie

V prípade, že radšej uprednostňujete jeden spoločný krájač na ovocie a zeleninu odporúčame BEEMSK multifunkčný ručný krájač z pevného plastu. Pozostáva z veľkej misky a 5 rôznych nástavcov tak na hrubé, ako aj tenké plátky. Krájač si však neporadí iba so zeleninou a s ovocím, ale vám aj pomôže vyšľahať  vajíčka. Výhodou je jednoduchá manipulácia, stačí ťahať šnúrku a protišmyková podložka na spodnej strane, vďaka ktorej sa vám nebude krájač pri používaní hýbať. Zakúpiť si ho môžete v červenej, bielej a zelenej farbe za cenu 8,92 €. Veľmi podobný, avšak až so 6 nástavcami je ručný Anhichef krájač z ekologického plastu. Vrátane nástavcov je súčasťou balenia aj škrabka a u vybraných modeloch aj praktické sitko či krájač na vajíčka.

 

Teplomer

Pri varení mäsa, prípadne zohrievaní mlieka sa vám určite zíde kuchynský digitálny teplomer s vysokou presnosťou a rozsahom merania od -50 ° C do  + 300 ° C. Okrem funkcie automatického vypnutia po 15 minútach nečinnosti oceníte i skvelú cenu – 1,90 €/kus.

 

 

Viac vychytávok pre kuchárky...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia