Záhradkári pozor! Pozrite si najnovšie vychytávky na agrokultúru

Starostlivosť o záhradu, najmä v letných mesiacoch dá poriadne zabrať. Každodenné polievanie a hnojenie trávnika, zeleniny, či ovocia si vyžaduje tak dostatok času, ako aj energie. Používaním moderných vychytávok z alixpressu sa nielenže menej narobíte, ale dokonca vám ostane čas aj na rodinu a voľnočasové aktivity. Navyše, sú k dispozícií za výborné ceny, ktoré vám rozhodne nezaťažia peňaženku.

 

Vyberáme pre vás 6 TOP pomôcok na zavlažovanie záhrady:

$16.07 - 18.10
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
$0.88
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$1.70
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

$10.79 - 14.20
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
$1.59
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
$3.79
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

Flexibilné vrece na vodu

Spomedzi všetkých vecí jednoznačne vyniká vrece z pevného PVC materiálu, ktoré je vhodnou alternatívou k ťažkým nádržiam na vodu. Vďaka svojmu tvaru a možnosti zapnutia na zips ho ľahko obopnete okolo stromu. Následne stačí už iba vytiahnuť odkvapkávač, prípadne nasadiť mini hadičky cez ktoré pôjde voda a hotovo.  Čo sa týka objemu, na výber máte dve varianty: menšie vrece „S“ s kapacitou 35 kg a väčšie 50 kg vrece označené ako „L“.

 

Rýchlospojka a konektor

Neodmysliteľnou súčasťou každej hadice je rýchlospojka. Umiestňuje sa na začiatok hadice a umožňuje regulovanie vody vzhľadom na situáciu. Väčšina rýchlospojok ponúkaných na aliexpresse je vyrobená z pevného plastu a na boku obsahuje tlačidlo slúžiace na zapnutie, či vypnutie toku vody. Vrátane materiálu si však treba všímať najmä veľkosť konektora, ktorá určuje na aký typ hadice sa rýchlospojka hodí. To isté platí aj v prípade vodovodného konektora používaného taktiež pri zavlažovaní záhrad. K dispozícii je v 40 kusovom balení za 0,88 centov.

 

Fóliovník a vykurovací kábel

Chladnejšie počasie vie niekedy poriadne prekvapiť nielen ľudí, ale aj rastlinky a zeleninu v  záhrade. K účinným bojovníkom proti chladu patrí aj vykurovací kábel, ktorý môžete umiestniť pozdĺž vnútorných stien fóliovníka. V prípade, že ho zatiaľ nemáte a zvažujete jeho kúpu, rozhodne neprehliadnite lacný fóliovník z aliexpressu. Disponuje prívlastkom anti-UV, čo znamená, že prepúšťa všetko slnečné žiarenie, ktoré rastlinky potrebujú pre svoj rast.  Na výber máte z niekoľkých veľkostí, pričom cena nezahŕňa 4 kovové stojany. Tie si je potrebné dokúpiť samostatne.

 

Merač vlhkosti

Ideálna teplota vo fóliovníku závisí predovšetkým od typu zeleniny, ktorá sa v ňom nachádza. Vo všeobecnosti sa však pohybuje v rozmedzí od 20 až 25 °C.  Výbornou pomôckou ako kontrolovať teplotu v skleníku je meracie zariadenie, ktoré vám ukáže nielen aktuálnu teplotu, ale aj vlhkosť. Zaznamená teplotu od  -30 až do 50°C a vlhkosť 20 ~ 100% RH. K dispozícii je už od 1,59 €.

 

Viac vychytávok na agrokultúru...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia