Vychytávky na kempovanie – vhodné nielen do stanu, ale aj na chatu či záhradu.

Posledný mesiac letných prázdnin pred nami, najvyšší čas na oddych pri vode, zábavu s priateľmi či spoznávanie okolitej prírody. Jednou z možností ako aktívne stráviť vytúženú dovolenku je kempovanie. S dobrou partiou, kvalitnou výbavou a na krásnom mieste zažijete dni na ktoré budete ešte dlho spomínať.

 

Vybrali sme pre vás pár najlepších vychytávok na kempovanie: 

Malá taška na kempovanie a turistiku 
$4.99
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Ochranná sieťka proti komárom 
$0.95
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
Nafukovacie ležadlo v rôznych farbách 
$14.48 - 17.52
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

Závesné svietidlo do stanu 
$1.65
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
Nepriepustná izotermická fólia 
$0.79
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
Multifunkčná kľúčenka- krájač, šrobovák, kliešte 
$1.59
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

Balíček záchrany vždy a všade

V súčasnosti je kempovania čoraz populárnejšie, najmä medzi mladými ľuďmi, ktorých láka dobrodružstvo a cestovanie. Nielenže ušetríte na ubytovaní, ale aj spoznáte miesta, ktoré by ste z hotela, alebo penziónu len ťažko videli. Popri eufórií z dovolenky si však nezabudnite zaobstarať  tie správne potreby na kempovanie. V prvom rade by ste mali myslieť na svoju bezpečnosť. Na aliexpresse nájdete kvalitnú, jednorázovú izotermickú fóliu, ktorá je nepriepustná a odolná aj voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Vďaka svojej veľkosti udrží v teple všetky vaše končatiny. Balíček záchrany by mal taktiež obsahovať šikovnú baterku a zopár leukoplastov v prípade, že sa poraníte.

 

Svetlo na baterky a iné drobnosti

Veľmi dobrou náhradou baterky je aj ľahká,  prenosná závesná lampička v tvare malej žiarovky. Vyznačuje sa najmä dlhou životnosťounízkou spotrebou energie. Balenie však neobsahuje batérie, ktoré si môžete za pár centov dokúpiť kdekoľvek. Lampička z aliexpresu v sume 1,65 € vám poslúži tak pri kempovaní ako aj na chate, alebo všade tam, kde nie je elektrina. Výborným pomocníkom na stanovačke vám bude aj multifunkčný skladací skrutkovač, krájač a otvárač v jednej kľúčenke za 1,59 €. Toto šikovné zariadenie sa dá pripnúť na kľúče, opasok, alebo jednoducho schovať do vrecka. Zíde sa vám nielen pri kempovaní, ale aj bežne na výletoch či v domácnosti.

 

Veľký batoh či malá taštička

Pri kempovaní sa vám určite zíde aj malá taštička na osobné veci ako napríklad mobil, doklady, mapa a iné drobnosti. Oceníte nielen jej veľkosť, ale aj množstvo priečinkov, šikovné zapínanie a skvelú cenu- iba 4,99 €. V ponuke nájdete však aj väčšie, nepremokavé ruksaky v rôznych veľkostiach a farbách.

 

Pohodlná nafukovačka

Kempovanie nie je len o spoznávaní prírody a zábave. Netreba zabúdať ani na relax a oddych, ktorý na karimatke a nerovnom povrchu nie je žiadna sláva. Za pár eur ju však môžete nahradiť pohodlným, mäkkým nafukovacím ležadlom s nosnosťou až 155 kilogramov. Naviac k nemu dostanete aj praktickú tašku cez plece. Pre tých z vás, ktorí ste lepidlom na komáre a iný hmyz odporúčame kúpiť k lehátku aj ochrannú sieťku na tvár s dostatočne veľkými dierkami na dýchanie.

Lacné, prenosné a všestranne využiteľné, áno aj také môžu byť potreby na kempovanie z aliexpressu.

Viac vecí na kempovanie...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia