Vyrobte si vlastné, originálne vintage svietidlo za pár eur

Ľudia túžia poznať, zažiť a skutočne pocítiť históriu, ktorá so sebou nesie ten tajomný, v skutku jedinečný podtón. Vrátane učebníc dejepisu sa čoraz viac dostáva do filmov, našich životov a v neposlednom rade aj domácností. Mnohí z vás menia moderné, štýlové interiérové doplnky za staré skrine, záclony, postele za ktorými sa skrývajú neobyčajné príbehy. Čaro vintage štýlu však nespočíva iba v nábytku, ale najmä v detailoch medzi ktoré nepochybne patrí aj vintage svietidlo. Ak ho teda ešte nemáte, je najvyšší čas to zmeniť. So súčiastkami z aliexpressu bude pre vás výroba svietidla hračkou. 

 

Prinášame vám tie najlepšie súčiastky na výrobu vlastného vintage svietidla:

Vintage objimka s káblom na strop 
$2.96 - 3.17 
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Jedinečná objimka s káblom v podobe lana  
$13.59 - 88.25
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
Vintage hliníková objimka E27
$1.36 - 3.58 
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

Vintage objímky v rôznych tvaroch a farbách 
$5.64 - 8.22
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
Vintage žiarovka v štýle Edison 
$1.99 - 4.27
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
Edison LED žiarovka v rôznych tvaroch 
$1.12 - 4.92
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

Transparentné a vysoko kvalitné objímky E27

Každé svietidlo pozostáva z niekoľkých častí od objímky cez kábel až po samotnú žiarovku. Na aliexpresse máte na výber veľké množstvo objímok už od 1,36 € za kus. K ich hlavným benefitom však nepatrí len cena, ale najmä celkové prevedenie. Takmer všetky objímky sú prispôsobené na klasické žiarovky, ktoré disponujú v Európe najpoužívanejším závitom označovaným aj ako E27. Nemusíte mať teda obavy, že nenájdete do objímky vhodnú žiarovku, pokojne vám bude stačiť klasická. Vrátane univerzálneho využitia určite oceníte aj kvalitné materiály ako hliník, železo či kov, z ktorých sú jednotlivé objímky vyrobené.

 

Elegantný vzhľad objímok s nádychom histórie

Vzhľadom na to, že hovoríme o vintage svetle v rovnakom duchu sa nesie aj dizajn objímok. V ponuke si môžeme vybrať z objímok rôznych tvarov a farebných prevedení od zlatých, strieborných, až po medené. Veľmi pekným doplnkom je aj objímka s káblom v podobe skutočného lana. Medzi jej nesporné výhody patrí nielen starodávny vzhľad, ale i jednoduché pripevnenie lana, vďaka ktorému si môžete vintage svietidlo zavesiť kdekoľvek budete chcieť.

 

Originálne žiarovky so svetelnými efektami

Ako sme už spomínali dôležitou súčasťou svietidla vrátane objímky je aj žiarovka. V prípade, že nechcete vybočiť z vintage štýlu, siahnite po tzv. LED Edison žiarovke, ktorá je charakteristická svojim unikátnym prevedením. Jemné drôtiky vo vnútri žiarovky po obvode ktorých sa ťahá hlavné žiariace vlákno vytvárajú neobyčajný svetelný zážitok. Na viac v kombinácií s podlhovastými, či ďalšími atypickými tvarmi žiaroviek pôsobí ako luxusný bytový doplnok.

 

Viac potrieb na výrobu vintage svietidla...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia