Štýlová výzdoba na skutočnú hallowen párty len za pár eur

Tajomná a strašidelná noc tzv. Halloween má dlhodobú tradíciu už z čias života Keltov. Tí sa počas noci z 31. októbra na 1.novembra snažili spojiť so zlými duchmi prostredníctvom meditácií, proroctiev, či dokonca veštenia z kostí. V súčasnosti sa v našich končinách Halloween spája predovšetkým s maskami, vyrezávanými tekvicami, či tematickými zábavami. Na tých nesmie chýbať poriadna Halloween výzdoba pozostávajúca zo strašidelných dekorácií, lampášov a nekonečnej pavučiny. Ak si teda plánujete v túto čarovnú noc vyzdobiť dom a pozvať zopár priateľov, lacné dekorácie z aliexpressu sú vám kedykoľvek k dispozícií. 

 

Vybrali sme pre vás tie najstrašidelnejšie Hallowen dekorácie:

$1.49
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$0.77 - 0.78 
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$3.49
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

$1.33 - 1.49 
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$1.44 - 3.99
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

   

Malé plastové pavúčiky           50 kusov 

$0.72
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 

Papierové lampióny 

Navodiť skutočnú Hallowen atmosféru nie je vôbec jednoduché, avšak dá sa to zvládnuť. V prvom rade je dôležité zvoliť primerané osvetlenie. Sviečky majú síce svoje čaro, no prinášajú aj isté riziká. Výbornou alternatívou sú LED papierové lampióny  zdobené crazy ilustráciami smrtky, pavúkov, či dokonca lietajúcej ježibaby na metle. Vrátane dizajnu však oceníte najmä ich skvelú cenu 1,49 € a praktický háčik, vďaka ktorému môžete lampióny zavesiť takmer kdekoľvek.

 

 

Halloweenske balóny 

Neodmysliteľnou súčasťou každého večierka sú balóny a inak tomu nie je ani v prípade Hallowen párty. Sú nielen pekným dekoračným prvkom, ale aj zdrojom zábavy. Na aliexpresse máte na výber z množstva strašidelných motívov a kombinácií. Veľmi zaujímavé a cenovo výhodné je 10 kusové balenie pozostávajúce z kombinácie čiernych a oranžových balónov s tekvičkami. Ak by ste chceli výzdobu ladiť iba v jednej napríklad čiernej farbe, máte k dispozícií aj balenie pozostávajúce z farebne a graficky identických balónov.

 

Nekonečné pavučiny 

Hallowen výzdoba domu by mala váš príbytok premeniť na starodávny, strašidelný hrad plný tajomstiev. Docieliť tento efekt vám pomôže správne umiestnenie a vyformovanie pavučín. Tie si môžete zakúpiť vo viacerých farbách tak, aby dokonale ladili k vašej výzdobe. Veľmi pekným doplnkom pavučín sú aj malé, čierne plastové pavúčiky, ktoré môžete rozmiestniť všade po okolí.

 

Strašidelné odrezky končatín

Na záver nezabudnite zaobstarať niečo poriadne strašidelné. Imitácia zakrvaveného mozgu, odrezkov ľudskej nohy, či ruky dokonale spĺňajú túto požiadavku. Tajomná noc je predsa len raz za rok, práve preto má byť nezabudnuteľná. Presne taká aká  bude aj panická reakcia vašej kamošky, alebo kamaráta keď  nájde vedľa seba  krvavú časť ľudskej nohy. Na takéto okamihy sa nezabúda, ale so smiechom spomína. 

 

Viac možností výzdoby na halloween...

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia