Zástery na pečenie pre maminu alebo manželku

Vianočné sviatky so sebou prinášajú nielen zhon a stres z nakupovania darčekov, ale aj príjemnejšie činnosti ako napríklad pečenie obľúbených medovníčkov. Niektoré gazdinky si bez pečenia a vône koláčov nevedia predstaviť Vianoce. K pečeniu však vrátane vône patrí aj špinavý riad, neporiadok, či nepríjemné fľaky na oblečení. V tomto prípade je najlepším riešením zásterka, ktorá váš obľúbený sveter starostlivo ochráni počas celého procesu pečenia.

 

Výber tých najkrajších záster na pečenie tu: 

Kockovaná zástera pre maminu 
$2.04
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
Jemná bodkovaná zásterka v rôznych farbách
$11.99
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
Mašličková zásterka pre sestru
$4.96 - 5.25
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

Jemná kvietková zásterka 
$2.31
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
XiuMood zvodná bodkovaná zástera 
$8.79
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

 

 
Sexi čerešničková zásterka 
$12.74 - 14.99 
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

Zástera na pečenie je ten najlepší darček pre mamu, babku, alebo dokonca manželku či mladšiu sestru. Jednoducho pre každého, kto chce byť aj v kuchyni sexi. Ak ste si položili otázku, ako môže niekto dobre vyzerať v rozťahanej zástere, ste na omyle. Staré, veľké, jednofarebné zástery našich babiek sú už dávno za vodou, aliexpress ponúka niečo celkom iné, štýlové a sexi. Veď koniec koncov posúďte sami.

 

Mamine sa najviac hodí decentná kockovaná

Ako darček pre mamu je vhodná jemná, kockovaná zásterka červenej farby vyrobená z pružného polyesteru. Jej kockový dizajn dopĺňa červené lemovanie s bielymi bodkami, ktoré nájdete tak v okolí pása, vreciek, ale aj na ramenách. Čo sa týka zaväzovania, nemusíte sa báť, nie je to nič zložité. Stačí prevliecť cez hlavu a vďaka dostatočne dlhej stuhe si ju môžete zaviazať tak v prednej časti, ako aj vzadu. K dispozícií je aj v jemnom ružovo-bielom kvetinkovom dizajne za vynikajúcu cenu 2,31 €.

 

Partnerke alebo manželke vyberte rozhodne niečo výraznejšie

V ponuke je však aj o niečo odvážnejšia krátka zásterka s motívom sladkých a výrazných čerešničiek. Okrem svojho dizajnu pripomínajúceho minisukňu zaujme aj výraznou červenou mašľou na prednom vrecku. K obľube tejto zásterky prispieva aj jej materiál, je vyrobená zo 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje najmä dobrou termoregulačnou schopnosťou a jemnosťou. Pokojne teda spĺňa aj náročnejšie požiadavky vašej manželky či partnerky. Do kategórie najsexi darček pre manželku však rozhodne patrí aj bodkovaná mini zástera s vášnivým červeným lemovaním a štýlovou mašľou v oblasti pása. Vzhľadom k svojmu strihu a kombinácií farieb je využiteľná nie len v kuchyni, ale aj iných častiach bytu. Keď v nej manželku uvidíte, rozhodne neodoláte.

 

Sestre určite sadne niečo moderné a štýlové

Za pozornosť stojí aj o niečo decentnejšia jednofarebná zástera s jemnými mašličkami na oboch predných vreckách. Podobne ako predchádzajúce modely je vyrobená zo 100 % bavlny a vzhľadom k svojmu strihu a dizajnu vhodná ako darček pre sestru či inú malú kuchárku. K dispozícií je vo viacerých farebných prevedeniach a za veľmi výhodnú cenu iba 4,95 €.

 

Či už sa chystáte kúpiť vianočný darček svojej sestre, mame, manželke, alebo partnerke skúste tento rok vynechať otrepané ponožky, kozmetiku a siahnite po niečom originálnejšom. Zástera na pečenie takým darčekom rozhodne je, pri stromčeku každú dámu rozosmeje a v kuchyni ju určite využije.

 

Viac záster na vianočné pečenie...

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia