Zaujímavé darčeky na Vianoce, ktoré potešia každú ženu

Ženy sú krásne a nežné bytosti milujúce romantiku a teplo rodinného krbu. Dokážu priviesť mužov do šialenstva behom chvíľky. Obzvlášť, ak sú zahalené rúžkom tajomna, ktoré mnohí muži nedokážu odhaliť. Nevedia, čo ženy milujú, aká vec rozžiari ich očká a vyčarí úsmev na tvári. Majú problém vybrať darček na narodeniny a meniny, nie to ešte na Vianoce. Ak patríte medzi tých „nešťastníkov“ čo nevedia aký darček pre manželku vybrať, pozorne čítajte a inšpirujte sa. Na aliexpresse nájdete množstvo darčekov pre ženy, ktoré objednáte za pár minút z pohodlia domova.

 

Vybrali sme 6 TOP darčekov, ktoré potešia každú ženu:

$24.95
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$0.24
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$2.22
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

$4.96
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$14.40
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

 
$19.98
hodnotenie: 4.9
 
 

Pozri

 

Originálne darčeky

Ženy milujú pikniky v prírode so všetkým čo k tomu patrí. Deka, romantika, dobré jedlo a samozrejme nemal by chýbať ani trendy piknikový kôš. Ten nájdete aj na aliexpresse, dokonca s trojvrstvovou štruktúrou. Vonkajšia vrstva zabraňuje prieniku nečistôt, stredná zas mechanickému poškodeniu a vnútorná zabezpečí izoláciu a sviežosť potravín. Veľmi praktická je aj pracka na držanie a zapínanie na zips. Zakúpiť si ju môžete už za 2.19 € a skombinovať  napríklad s keramickým čajovým setom, ktorý taktiež nájdete medzi darčekmi. Pozostáva z dvoch malých hrnčekov, jedného čajníka, drevenej dosky a príručnej tašky. Vďaka nej si bude môcť vaša polovička vypiť čaj kdekoľvek bude chcieť.

 

Praktické darčeky

Neoddeliteľným pomocníkom každej ženy je hrebeň. Ten sa  zíde vždy, obzvlášť, ak je zároveň aj žehličkou na vlasy. Eternity elektrická kefa na žehlenie vlasov je nielenže praktická a ľahká, ale aj výkonná. Vaša manželka si bude môcť vybrať z troch teplotných stupňov v závislosti od kučeravosti svojich vlasov. K lepšiemu komfortu zo žehlenia prispieva aj digitálny displej a kábel s dĺžkou až 1,8 m. Štýlové a zároveň praktické sú fitness hodinky s 13 rôznymi funkciami ako napríklad meranie tlaku, okysličenia, budík a ďalšie. K dispozícií sú v klasickej čiernej, šedej, fialovej a modrej farbe od 24.95€.

 

Dámske doplnky

Ku kreatívnym darčekom na Vianoce nepochybne patrí magický šál vyrobený z mäkkého a pružného akrylového polyesteru. Od klasických šálov sa odlišuje svojim tvarom a flexibilitou. Môže slúžiť teda nielen ako šál, ale aj ako pelerína. Elegantným doplnkom ktorým nikdy nič nepokazíte sú aj dlhé, visiace náušnice s jemnými perlami. Hodia sa tak do práce, ako aj na slávnostnejšie príležitosti. Vďaka nízkej cene 0,24 centov sa stali veľmi obľúbenou bižutériou najmä medzi mladými dámami.

 

Viac zaujímavých darčekov pre ženy...

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia