Praktické držiaky a stojany na mobily za skvelé ceny

V súčasnosti je mobilný telefón neoddeliteľnou súčasťou každého z nás, obzvlášť ak hovoríme o mladšej generácií. Máme ho neustále pri sebe, či už v práci, doma, alebo vonku s priateľmi. Pozeráme si najnovšie správy, filmy, komunikujeme s priateľmi, platíme prostredníctvom neho účty a mnoho ďalších vecí. Sú však situácie, kedy je skôr prekážkou ako výhodou. Napríklad pri varení, alebo zaspávaní, keď si ho nemáme kde položiť a on nakoniec skončí pod vankúšom. Zaspávať s mobilným telefónom však nie je vôbec zdravé. Potvrdzujú to aj mnohé vedecké štúdie podľa ktorých prítomnosť elektrického zariadenia vážne ovplyvňuje kvalitu spánku. Ak si teda chcete dopriať kvalitný spánok odložte mobil, napríklad na jeden z nasledujúcich stojanov z aliexpressu.

 

Prinášame vám výber zaujímavých držiakov na telefón, ktoré rozhodne stoja za pozornosť:

$4.99
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

 
$10.99
hodnotenie: 4.7
 
 

Pozri

 

 

 
$13.86
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

$17.80
hodnotenie: 4.5
 
 

Pozri

 

 

 
$19.99
hodnotenie: 4.4
 
 

Pozri

 

 

 
$11.37
hodnotenie: 4.1
 
 

Pozri

 

Elegantné nabíjacie stojany pre Apple

Atribúty ako elegancia a praktickosť v sebe jednoznačne ukrýva nabíjací stojan vyrobený z hliníkovej zliatiny. Tá je na pohľad nielen krásna, ale aj ľahká. Z hľadiska funkčnosti ako používateľ oceníte USB port a vstavaný 8 kolíkový konektor. Prostredníctvom stojana si môžete dobiť tak svoj iPhone, ako aj Apple hodinky. Lepší komfort počas používania zabezpečujú protišmykové podložky zabraňujúce zošmyknutiu hodiniek zo stojana.  

 

Drevené nabíjacie stojany pre Apple

Pre tých, čo uprednostňujú skôr prírodné materiály je ideálny drevený stojan z bambusového dreva taktiež určený pre elektroniku značky Apple.  Vrátane priečinku na mobil a hodinky, disponuje aj priestorom pre Ipad mini a dve perá. Samozrejmosťou sú 4 USB porty, 8 kolíkový konektor a univerzálny 3.5 mm konektor. Vzhľadom na dizajn a multifunkčnosť stojana je jeho cena 17.80€ pomerne nízka.

 

Univerzálne nabíjacie stojany na mobil

V prípade, že vlastníte mobilný telefón inej značky ako Apple, siahnite po univerzálnom stojane, ktorý je taktiež vyrobený z bambusového dreva. Poskytuje priestor pre smartfón, tablet a hodinky. Taktiež disponuje protišmykovými podložkami, vďaka ktorým stojan pevne priľne k podkladu. Môžete si ho teda položiť prakticky kdekoľvek, na nočný stolík, do kuchyne, alebo barový pult a nemusíte sa báť, že sa vám zošmykne spolu s elektronikou.

 

Kreatívne a praktické držiaky na mobil

K originálnym a veľmi praktickým držiakom na mobily jednoznačne patrí Bakeey držiak okolo krku, ktorý využijete najmä pri pozeraní filmov. Stačí si ho jednoducho navliecť na krk, správne vytvarovať a vložiť telefón akejkoľvek značky. Ak by sa vám zdal mobil príliš blízko očí, pokojne si držiak môžete postaviť aj na stolík. Hudobníkov, obzvlášť gitaristov zas poteší unikátny gitarový držiak na telefón. Vďaka špeciálnej prísavke je však vhodný nielen na gitaru, ale napríklad aj ako držiak do auta. K dispozícií je v čiernej a bielej farbe, iba za 4.99 €.

 

Viac zaujímavých držiakov na mobily...

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia