Idete si oddýchnuť do sauny ? Mäkké župany, či samodržiace plachty sú na tento účel ako stvorené

Pobyt v saune nie je len akousi formou oddychu, ale predovšetkým očisty tela od škodlivých látok. Ak sa teda najbližšie chystáte do wellness, saunu určite neobíďte, práve naopak, pravidelne sa do nej vracajte. Či už si vyberiete infračervenú, tropickú, alebo fínsku saunu je len na vás, nezabudnite však, že každá ma svoje špecifiká nielen čo sa týka teploty, ale aj správneho odevu. Vo väčšine prípadov je najideálnejším odevom mäkký župan, ktorý si môžete zakúpiť za výhodnú cenu aj na aliexpresse.

 

Prinášame vám niekoľko županov a samodržiacich plachiet za výborné ceny:

$12.78
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
$3.66 - 12.74
hodnotenie: 4.6
 
 

Pozri

 

 

 
$13.28
hodnotenie: 4.8
 
 

Pozri

 

 

$14.69
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
$13.44 - 14.40
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

 

 
$17.34
hodnotenie: 5.0
 
 

Pozri

 

Pánsky župan

Klasický, pohodlný župan nesmie chýbať na žiadnej dovolenke, či pri návšteve wellness centra. Aliexpress ich ponúka hneď niekoľko, pričom za zmienku rozhodne stojí bavlnený župan Bottop Store s vreckami a praktickým opaskom. K dispozícií je v niekoľkých veľkostiach a farbách, od čiernej, modrej, až po šedú. Pre tých, ktorí majú aj po sviatkoch krásne vyšportované telo sa hodí pánsky župan s otvorenejším strihom bez rukávov. Okrem jedinečného dizajnu oceníte aj kvalitný materiál – bambusové vlákno v kombinácií s hodvábom. Župan teda skutočne pôsobí elegantne a luxusne. Zakúpiť si ho môžete od 3,66 € v rôznych veľkostiach a farbách.

 

Dámske samodržiace plachty

Nekonečné zaväzovanie uteráka tak, aby vám nebolo vidno viac ako je potrebné, môže byť niekedy riadna otrava. Nehovoriac o neustálom pocite neistoty a obáv,  že vám uterák spadne. Ak sa chcete tomuto vyhnúť, odporúčame siahnuť po jednej z množstva plachiet, ktoré vám budú držať či už vďaka elastickej gumičke, alebo gombíkom. Navyše, takmer všetky sú vyrobené z hebkej 100% bavlny, ktorá má výborné absorpčné vlastnosti, čo sa pri pobyte v saune rozhodne zíde. Jednotlivé typy sa diferencujú na základe dizajnu. Vybrať si môžete z jednofarebných plachiet s mašličkou, alebo jemným kvetovaným vzorom. Za pozornosť však rozhodne stoja aj viacfarebné kockované plachty, ktoré budú vaše už za 13,44 €.

 

Či už sa rozhodnete zahaliť svoje telo viac, alebo menej, je len na vás. Nezabúdajte však nato, že každé telo potrebuje raz za čas poriadny detox a nielen potravinový. Saunovanie je na tento účel ako stvorené, ba čo viac pri saunovaní sa z tela uvoľňujú aj hormóny šťastia, ktoré prispievajú k lepšej nálade a psychickej pohode.

 

Viac županov do sauny...

 

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia