Najlepšie mobily z Číny - AliExpress

 

Ako by ste asi očakávali, predajci na AliExperess ponúkajú aj širokú paletu mobilných telefónov. Na AliExpresse môžete nájsť vynovené značkové telefóny (Apple, Samsung, LG, Nexus) alebo najlepšie čínske značky mobilných telefónov (Xiami, Lenovo, Doogee). Všetko za bezkonkurenčne nízke ceny.

 

Ako nájsť na AliExpress najlepšie a najlacnejšie mobily?

Ak sa chcete pozrieť na aktuálne ponuky mobilov, ktoré AliExpress ponúka, doporučujeme vám pozrieť sa na tieto dve stránky. Prvá je domovská stránka telekomunikačných produktov. Druhá stránka sú najpredávanejšie mobily na AliExpress. Túto vám odporúčame ešte viac.

 

 

Originálne značky mobilov na AliExpress

Na rozdiel od mnohých produktov, ktoré na stránke môžete nájsť, mobily na AliExpress sú originálne a preto nemusíte hľadať značky pod pseudonymmi, ako napr. pri oblečení. 

 

 

Tu je zoznam najpopulárnejších mobilov predávaných na AliExpress:

 

 

 

Najlepšie čínske mobily na AliExpress

Ako ste už možno počuli, čínske mobily vo svete rapídne získavajú na obľube. Stali sa z nich seriózni konkurenti zabehnutých spoločností ako Samsung, LG či Apple. Podarilo sa im to hlavne preto, že rozdiely medzi kvalitou sú už takmer nebadateľné, za to rozdiely v cenách sú značné. Za rovnaké peniaze môžete dostať omnoho výkonnejší telefón a navyše, ľudia sa budú začudovaní pýtať, čo to máte za značku. Tieto spoločnosti investujú omnoho menej peňazí do reklamy a sústredia sa na predaj online, čo značne zlacňuje ich telefóny. 

 

Medzi najznámejšími čínskymi výrobcami sú XiaoMi (číta sa šaomi), Lenovo, Huawei, Doogee... tieto sú najväčšie a ich telefóny dosahujú svetovú kvalitu.

 

 

Najnovší XiaoMi Mi Mix ohromil svet bezrámikovým dizajnom. Bohužial na AliExpresse sa zatial zohnať nedá.

 

 

Najlepší predajcovia telefónov na AliExpress

Tu máte zoznam niektorých najlepšie hodnotených predajcov mobilov s 1 alebo 2 korunkami. 

 

Obchod Hodnotenie Doba aktivity
GoldWay Hong Kong  ​  5 rokov
Best credIT Technology 4 roky
Best Supplier 4 roky
Ugood 5 rokov
Shenzhen Hao Han Ying Guang 4 roky
Huamei Xiongdi 4 roky
Apolloshow 3 roky
Sen Yuan 3 roky

 

 

Je bezpečné kúpiť si telefón z Číny?

Žiadne výnimky! Pri každom jednom nákupe na AliExpress musíte byť opatrní. AliExpress je veľmi bezpečný, ale musíte dodržiavať "pravidlá prežitia", ak chcete mať istotu, že o peniaze neprídete. Vždy si skontrolujte hodnotenie predajcu, vždy si pozrite hodnotenie produktu, vždy si pozorne prečítajte celý popis, aby ste si nekúpili niečo iné. A neoznačujte tovar ako doručený prv, než si telefón rozbalíte a otestujete. Dajte si záležať na tom, aby ste vykúšali všetky jeho funkcie. 

 

AliExpress má plán Ochrany nakupujúceho vždy, keď si niečo objednáte. Vždy keď niečo zaplatíte, AliExpress platbu zadrží a predajcovi ju vydá, až keď odkliknete, že vám zásielka v poriadku prišla a ste s jej stavom spokojní. 

 

 

 

 

 

 

Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia