Čo kúpiť na AliExpress ?

 

Vybrali sme pre vás aktuálne trendy a akcie na AliExpresse:

 

Potreby na krájanie koláčov pre šikovné gazdinky

Potreby na krájanie koláčov pre šikovné gazdinky

02.12.2019 Prvá adventná nedeľa je tu, najvyšší čas pustiť sa do vianočného pečenia. Kým však niektoré gazdinky pečenie vianočných koláčikov doslova milujú, iné ich radšej ochutnávajú. Nech už je váš vzťah k pečeniu akýkoľvek, určite nám dáte za pravdu, že bez správnych kuchynských pomôcok to ide v kuchyni len veľmi ťažko. Rozhodli sme sa vám to teda trošku uľahčiť a vybrať niekoľko praktických domácich pomôcok, s pomocou ktorých zvládnete pečenie ľavou zadnou.
Čítajte viac
Lacné a nápadité hračky pre dievčatá

Lacné a nápadité hračky pre dievčatá

27.11.2019 Čím potešiť vašu malú princeznú? Bábik máte doma asi veľa, všakže... Prinášame zopár tipov na lacné, alebo nápadité darčeky pre dievčatá, ktoré vám pomôžu s nákupom a inšpirujú vás. Okrem bábik Barbie a poníkov je totiž veľa dievčenských hračiek, ktoré si nájdu svoje čestné mesto v izbe vašej dcéry.
Čítajte viac
Vianočné darčeky pre dievčatá všetkých vekových kategórií

Vianočné darčeky pre dievčatá všetkých vekových kategórií

25.11.2019 Kým pre nás dospelých sú Vianoce skôr symbolom pokoja a rodinnej pohody, pre deti sú časom darčekov a prekvapení. S nedočkavosťou a zatajeným dychom čakajú pri vianočnom stole na príchod Ježiška a možnosť konečne si rozbaliť všetky darčeky. Tie síce deťom prinesú veľkú radosť, avšak vám rodičom často aj starosť. V prípade, že ste už vyčerpali studnicu nápadov nezúfajte, opäť ako každý rok aj tento sme si pre vás pripravili tipy na vianočné darčeky pre dievčatá. Poďte si ich pozrieť.
Čítajte viac
Lacné a nápadité hračky pre chlapcov

Lacné a nápadité hračky pre chlapcov

20.11.2019 Čím potešiť vášho synátora? Zase len autíčka? To je asi nuda, však? Prinášame zopár tipov na lacné, ale nápadité darčeky pre chlapcov, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa, ktorú hračku kúpiť. Chlapci nemusia mať v izbe len autíčka, potešia ich aj kocky alebo vláčikové sady. Nech sa páči, inšpirujte sa!
Čítajte viac
Vianočné darčeky pre chlapcov za skvelé ceny

Vianočné darčeky pre chlapcov za skvelé ceny

18.11.2019 Máte doma malého nezbedníka, ktorý už nedočkavo čaká na príchod Ježiška? Ak áno, tak v takom prípade určite oceníte naše tipy na zábavné vianočné darčeky pre chlapcov, ktoré sú aktuálne trendy. Navyše, nemusíte sa báť, že zaťažia vašu peňaženku, mnoho hračiek môžete nakúpiť na AliExpresse už v predstihu za výborné, často akciové ceny.
Čítajte viac
Hračky na varenie a do kuchynky

Hračky na varenie a do kuchynky

13.11.2019 Kuchyňa je miestom, ktoré žije, a v ktorom denne s deťmi strávime veľa času. Príprava jedla môže byť zábavná aj vtedy, keď do nej zapojíte svoje deti. Hračky z AliExpressu ponúkajú pestrú paletu hrncov, riadikov, plastových napodobenín potravín alebo ovocia a zeleniny. Hračky vám pomôžu pri vysvetľovaní jednotlivých kuchárskych postupov a zabavia rovnako chlapcov aj dievčatá.
Čítajte viac
Originálne vianočné darčeky pre mužov

Originálne vianočné darčeky pre mužov

11.11.2019 Vianočné darčeky rozžiaria očká nielen deťom, ale i mnohým dospelákom. Trefný darček pod stromčekom vie vyčariť úsmev na tvári aj tvrdým chlapom, ktorí za iných okolností emócie starostlivo skrývajú. Aký darček je však pre muža ten správny? Ak vás nič nenapadá nesmúťte, v nasledujúcich riadkoch vám prezradíme zopár tipov na praktické a lacné darčeky pre mužov.
Čítajte viac
Lego pre najmenšie deti

Lego pre najmenšie deti

06.11.2019 Stavebnicové hry alebo hry s kockami bavia všetky vekové kategórie detí. Či už majú vaše deti radi lego alebo hračky podobné legu, prinášame vám zopár nápadov, ako stavanie a hranie oživiť novými dielikmi či postavičkami. Na AliExpresse si môžete zakúpiť kocky, ktoré sú kompatibilné s legom, a vhodné pre najmenšie deti. Kocky si môžete kúpiť v baleniach či sadách, alebo aj po kusoch.
Čítajte viac
Tipy na vianočné darčeky pre ženy

Tipy na vianočné darčeky pre ženy

04.11.2019 Čas strašne rýchlo beží, rok prejde ako voda a už sú tu čochvíľa Vianoce. Čas pokoja, rodinnej pohody, oddychu a samozrejme aj darčekov. Tie rozžiaria očká nielen tým najmenším, ale často vtlačia slzy do očí a rozbúchajú srdiečko aj dospelákom, obzvlášť dámam, ktoré milujú prekvapenia. Ak aj vy máte doma takú a stále neviete čo by ju potešilo hlavu hore. Niekoľko tipov na vianočné darčeky pre ženy, priateľky, mamičky, babky či tety vám prinesieme v tomto článku.
Čítajte viac
Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia