Čo kúpiť na AliExpress ?

 

Vybrali sme pre vás aktuálne trendy a akcie na AliExpresse:

 

Vianočná výzdoba, ktorú si zamilujete

Vianočná výzdoba, ktorú si zamilujete

02.11.2019 Tiež sa tak tešíte na Vianoce ako my? Vôňa medovníčkov, tradičné vianočné rozprávky, oddych s tými najbližšími či krásna výzdoba a žiara ligotajúcich sa sviečok sú neodmysliteľnou súčasťou Vianoc. Veď akoby aj nie, práve stromček a vianočné ozdoby navodia tú správnu vianočnú atmosféru. Rozhodne by ste ich teda nemali brať na ľahkú váhu a všetko si na Vianoce pripraviť už v predstihu. Zopár tipov na vianočnú výzdobu vám poradíme aj v nasledujúcich riadkoch.
Čítajte viac
Hračky pre chlapca na majstrovanie

Hračky pre chlapca na majstrovanie

30.10.2019 Otcova dielňa je pre deti malým rajom. Veľa náradia, veľa materiálov a hlavne možnosť vymýšľať, vŕtať, spájať a mať zašpinené ruky. Ak hľadáte vhodný darček pre chlapca a nemáte doma ešte náradie, zmeňte to. Na AliExpresse sa dajú zohnať naozaj lacné a pekné hračky, ktoré hru na majstrovanie vyšperkujú. Prípadne tu nájdete vychytávky, ktoré by vás v klasickom hračkárstve vyšli veľmi draho.
Čítajte viac
Obľúbené postavičky Bořek Stavitel pre vášho malého nezbedníka

Obľúbené postavičky Bořek Stavitel pre vášho malého nezbedníka

28.10.2019 Detský animovaný seriál Bořek Stavitel, alebo inak nazývaný aj Staviteľ Bob pozná snáď každý chlapec. Získal si celé generácie, pričom rozžiari očká nielen tým najmenším, ale často aj dospelým mužom, ktorí si takto zaspomínajú so svojim drobcom na svoje detstvo. Okrem rozprávky v televízii však učarujú vášmu malému nezbedníkovi aj postavičky obľúbeného hrdinu, autíčka či iné drobnosti, ktoré ku Bořekovi Staviteľovi rozhodne patria. Výber tých najlepších vám predstavíme v nasledujúcich riadkoch.
Čítajte viac
Edukatívne hračky a Montessori hračky pre deti

Edukatívne hračky a Montessori hračky pre deti

25.10.2019 Hračky Montessori sa tešia veľkej popularite. Spájajú v sebe hranie a učenie, takže posúvajú deti vpred. Hravo s nimi naučíte deti farby, čísla, tvary alebo protiklady. Edukatívne hračky sú najčastejšie z dreva. Zakúpiť ich môžete aj na AliExpresse, a budete skutočne prekvapení, koľko typov hračiek na rozvoj či motoriku tu nájdete, a aké dobré ceny budú mať.
Čítajte viac
Hračky pre hru na domácnosť

Hračky pre hru na domácnosť

23.10.2019 Aj vaše deti určite doma zaujali spotrebiče ako mixér, vysávač, žehlička alebo mikrovlnka. Premýšľali ste nad tým, že ich zapojíte do domácich prác a varenia práve pomocou hračiek, ktoré vyzerajú ako dospelácke, ale sú zábavné, farebné a ľahko sa s nimi manipuluje?
Čítajte viac
Vyzdobte svoj dom farbami jesene

Vyzdobte svoj dom farbami jesene

21.10.2019 Plné košíky z plodov záhrad, popadané pestrofarebné lístie či jemný vetrík sú neklamnými znakmi, že je tu jeseň. Podobne ako sa postupne mení príroda a poodhaľujú konáriky stromov prechádza zmenami dekorácii aj náš príbytok. Ak nemáte zrovna po ruke gaštany, plody duba, alebo vyschnuté makovičky, nevadí. Pekné jesenné a najmä lacné dekorácie nájdete aj na aliexpresse, tak poďme sa spoločne na ne pozrieť.
Čítajte viac
Vychytávky do kuchyne pre všetky gazdinky

Vychytávky do kuchyne pre všetky gazdinky

14.10.2019 Patríte medzi šikovné gazdinky, ktoré si varenie doslova užívajú? Ak áno, tak potom ste na správnom mieste. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme niekoľko TOP kuchynských pomôcok uľahčujúcich prácu tak s krájaním zeleniny, ako aj varením a prípravou ďalších ingrediencií. Navyše, nezaťažia váš rodinný rozpočet a ich prínos v kuchyni je neoceniteľný.
Čítajte viac
Praktické pomôcky na čistenie, ktoré nesmú chýbať v žiadnej domácnosti

Praktické pomôcky na čistenie, ktoré nesmú chýbať v žiadnej domácnosti

07.10.2019 Upratovanie dá vo väčšine prípadov poriadne zabrať. Zametanie, umývanie podlahy a vysávanie je nielen náročné na čas, ale aj na energiu. Nehovoriac ešte o utieraní prachu z ťažko dostupných miest či leštení okien. V takýchto prípadoch je ideálnym riešením buď ďalšia pomocná ruka alebo praktické zlepšováky, ktoré vám prácu uľahčia. Vzhľadom na to, že zohnať dobrovoľníka, ktorý vám pomôže s upratovaním je náročné, v niektorých prípadoch až nemožné, odporúčame zvoliť druhú variantu.
Čítajte viac
Vychytávky do každej domácnosti

Vychytávky do každej domácnosti

30.09.2019 Upratovanie domácnosti dá niekedy poriadne zabrať. O to viac, ak patríte medzi ľudí milujúcich poriadok a dbáte aby všetko bolo vždy na svojom mieste na milimeter presne. Uľahčiť prácu vám môže nielen šikovný manžel, ktorý si po sebe uprace, ale aj niekoľko skvelých vychytávok do domácnosti. Poďme sa spoločne na ne pozrieť.
Čítajte viac
Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia