Čo kúpiť na AliExpress ?

 

Vybrali sme pre vás aktuálne trendy a akcie na AliExpresse:

 

Originálne hračky pre vaše malé ratolesti

Originálne hračky pre vaše malé ratolesti

04.12.2017 O chvíľku sú tu vianočné sviatky, na ktoré sa tešia takmer všetci, nehovoriac ešte o deťoch. Práve tie v týchto dňoch píšu listy Ježiškovi dúfajúc, že si pod stromčekom nájdu všetko to, čo si vysnívali. Nesklamte teda vaše malé ratolesti a vyberte im tie najkrajšie vianočné darčeky, ktoré im rozžiaria očká. Veď spokojný úsmev vašich detí bude pre vás ako hrdých rodičov ten najkrajší vianočný dar.
Čítajte viac
Zástery na pečenie pre maminu alebo manželku

Zástery na pečenie pre maminu alebo manželku

27.11.2017 Vianočné sviatky so sebou prinášajú nielen zhon a stres z nakupovania darčekov, ale aj príjemnejšie činnosti ako napríklad pečenie obľúbených medovníčkov. Niektoré gazdinky si bez pečenia a vône koláčov nevedia predstaviť Vianoce. K pečeniu však vrátane vône patrí aj špinavý riad, neporiadok, či nepríjemné fľaky na oblečení. V tomto prípade je najlepším riešením zásterka, ktorá váš obľúbený sveter starostlivo ochráni počas celého procesu pečenia.
Čítajte viac
Tipy na darčeky pre celú rodinu

Tipy na darčeky pre celú rodinu

20.11.2017 Teplota na teplomery je každým dňom nižšia, čo je neklamným znakom, že prichádza zima a obľúbené vianočné sviatky. V obchodoch už od októbra navodzujú vianočnú atmosféru blikajúce svetielka spolu s krásne ozdobenými vianočnými stromčekmi. Veď koniec koncov tak to má byť. Na Vianoce sa treba pripraviť už vopred. Obzvlášť, ak hovoríme o kúpe vianočných darčekov, ktoré skutočne potešia a vyčaria úsmev na perách.
Čítajte viac
Po čom muži túžia na Vianoce?

Po čom muži túžia na Vianoce?

13.11.2017 S blížiacim sa vianočným obdobím nejednej žene bliká v hlave kontrolka čo kúpiť svojmu partnerovi na Vianoce. Otázkam smerujúcim k ich najtajnejším prianiam sa muži poctivo vyhýbajú a odpovedajú v šifrách, ktoré presahujú ženskú logiku. Čím teda u toho svojho zaručene zabodujete a šplhnete si? Prinášame vám zopár tipov na originálne a vtipné vianočné darčeky pre mužov z aliexpressu, ktoré vás určite nakopnú.
Čítajte viac
Ochráňte svoj telefón s kvalitným a ľahkým puzdrom

Ochráňte svoj telefón s kvalitným a ľahkým puzdrom

10.11.2017 Tí, čo vlastníte mobilný telefón určite viete, aké ťažké ho je chrániť pred poškriabaním, či rozbitím. V prípade ochrany dotykovej plochy je voľba jasná v podobe tvrdeného skla. Netreba však zabúdať ani na jeho zadnú časť, ktorá sa už len položením na drsnejšie miesto môže poškriabať. Ideálnou ochranou je teda kúpa puzdra na telefón.
Čítajte viac
Po čom ženy túžia na Vianoce?

Po čom ženy túžia na Vianoce?

06.11.2017 Nejeden muž má v tomto predvianočnom období hlavu v smútku čím obdarovať svoju polovičku pod vianočným stromčekom. Obchody sú plné tej najlepšej kozmetiky, parfumov, či trendy šálov. Tento rok by to však chcelo niečo originálne, čím si šplhnete viac ako kedykoľvek predtým. Nebojte sa milí páni, nebudete na to sami, s výberom vhodného darčeka vám radi pomôžeme.
Čítajte viac
Vyrazte na svah s novým lyžiarskym výstrojom za super cenu.

Vyrazte na svah s novým lyžiarskym výstrojom za super cenu.

30.10.2017 Teplota na teplomery pomaly, ale isto klesá, čo je neklamným znakom, že prichádza zima. Najvyšší čas odložiť letné veci a zahájiť zimnú sezónu so všetkým čo k nej patrí. Takže, ak patríte medzi milovníkov zimných športov, nič nenechávajte na náhodu a starostlivo doplňte zásoby. Teplých ponožiek na lyžovačku z ali-expressu nie je predsa nikdy dosť.
Čítajte viac
Pripravte sa na príchod bábätka tehotenským tričkom s vtipnou potlačou.

Pripravte sa na príchod bábätka tehotenským tričkom s vtipnou potlačou.

23.10.2017 Každá žena prechádza počas života niekoľkými šťastnými obdobiami, medzi ktoré nepochybne patrí aj čakanie na príchod vytúženého bábätka. S rastúcim bruškom však môžu prísť aj prvé komplikácie. Zúfalý výraz tváre strieda plač, či nekontrolovateľné výbuchy smiechu keď zistíte, že do väčšiny vašich obľúbených vecí sa už vôbec nezmestíte. Pripravte sa teda na vaše tehotenstvo zodpovedne a zaplňte svoj šatník modernými tehotenskými tričkami už v predstihu. Oceníte to nielen vy, ale aj váš partner.
Čítajte viac
Moderné hodiny na stenu vašej obývačky  ktoré si zamilujete.

Moderné hodiny na stenu vašej obývačky ktoré si zamilujete.

16.10.2017 Dnešná doba so sebou prináša množstvo noviniek, či už hovoríme o elektronike, kuchynských spotrebičoch, alebo bytových dekoráciách. Medzi tie nepochybne patria nástenné hodiny. Ich hlavnou úlohou však nie je ani tak ukazovať presný čas, ako zapĺňať a dotvárať celkový dizajn miestností v domácnosti čo sa im koniec koncov aj darí. Veď posúďte sami.
Čítajte viac
Novinky emailom

Dostávajte od nás novinky emailom:

Kontaktujte nás

Názov sekcie 1

Meno:
Telefón:
E-mail: *
Súbor:
Počet ľudí: *
Motorka Výrobca: *
Typ postele:
Vybavenie:
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia